zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Akcia 7 + 1 zadarmo na všetko

Na november sme si pripravili akciu 7 + 1 zadarmo. Kúpte 8 vonkajších žaluzií a jednu z nich dostanete gratis, rovnako to platí napríklad pre horizontálne žaluzie alebo látkové rolety. Využijte akciu a kúpte si tienenie do celého domu lacnejšie.

Každý, funguje s určitým rozpočtom. A je fajn, keď sa podarí výhodným nákupom ušetriť. A práve teraz sa to dá u nás, na Labone, pri objednaní akéhokoľvek tienenia.

7 + 1 zadarmo

Objednajte si na našom e-shope akýkoľvek produkt 8x a najlacnejší kúsok máte zadarmo. Akcia prebieha v termíne od 1. do 30. novembra 2022 a platí i pri objednaní zakázky s profesionálnym vymeraním a montážou.

Ak potrebujete poradiť s výberom, zavolajte nám, alebo napíšte.


Petra Šenková
Plastové palubovky sú záležitosťou modernej doby

Plastové palubovky sú modernou alternatívou k palubovkám dreveným. Vzhľadovo sa im spoľahlivo vyrovnajú a naviac majú skvelé vlastnosti, ako je dlhá životnosť a vysoká odolnosť voči UV žiareniu a plesniam, vďaka ktorým sa stávajú stále obľúbenejším variantom obkladu. 

Tienienie na mieru - podľahnite novým trendom

Aj Vy každým rokom meníte svoj šatník na základe trendov?
A prečo myslieť len na oblečenie? Módnym zmenám podlieha aj Váš interiér. Trend na túto jeseň a zimu praje farbám...

Sú vhodné žalúzie do vlhkého prostredia?

Snáď v každom dome či byte sa rieši táto otázka. V kúpeľni, práčovni či pri bazéne. V týchto miestnostiach je nesmierne vlhko ...

Siete proti hmyzu, aké sú možnosti s prichádzajúcimi teplými dňami?

Jar ťuká na dvere a s tým aj teplejšie dni a častejšie vetranie našich domov, bytov a kancelárií. Okenné a dverové siete sa preto vyplatí kúpiť práve teraz.