zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Akcia 7 + 1 vonkajšia žalúzia ZADARMO

Pred týždňom sme vypustili do sveta akciu na screenové rolety k pergolám. A nezostaneme len pri nej. Práve spúšťame akciu, ktorá u nás ešte nebola – každá 8. vonkajšia žalúzia zadarmo.

Každý, kto stavia alebo rekonštruuje, funguje s určitým rozpočtom. Je fajn, keď sa podarí nákupom materiálu či vybavenia niekde ušetriť. A práve teraz to ide u nás, na Labone, pri objednaní vonkajších žalúzií.

7 + 1 žalúzia zdarma

Objednajte si na našom e-shope vonkajšie žalúzie s motory A-OK a každú 8. vám dáme zadarmo. Akcia prebieha v termíne od 21. februára do 30. apríla 2022 a platí aj pri objednaní zákazky s profesionálnym vymeraním aj montážou.

Zľava sa vzťahuje na nasledujúce:

Zadarmo je vždy žalúzia alebo purenitový box s najmenšou plochou m2. Maximálny počet žalúzií zadarmo je 5 ks na jednu objednávku/zákazníka. Akcia sa vzťahuje iba na žalúzie s motory A-OK a purenitové boxy, ktoré budú záväzne objednané do 30. 4. 2022. Pokiaľ teda objednáte vonkajšie žalúzie s PurBoxami, je potrebné do tohto termínu zadať aj rozmery žalúzií. Po termíne akcie nebude možné bonus na 8. žalúziu uplatniť.

Pokiaľ ste v našej ponuke nenašli vami hľadaný typ žalúzie, zavolajte nám, alebo napíšte. Individuálne vám naceníme zákazku aj pre ďalšie typy (žalúzie s lamelami Setta 65 a 90, pri priznaných potom žalúzie Cetta 65, Flexi a Zetta 70).


Petra Šenková
Rozdiely v typoch markíz? Všetko na jednom mieste!

Plánujete nákup vonkajšej markízy, ale nevyznáte sa v ich ponuke? V nasledujúcom článku popíšeme jednotlivé typy markíz a pomôžeme vám zorientovať sa v našej ponuke.

Aké vonkajšie rolety si mám vybrať? Plastové alebo hliníkové?

Iste si túto otázku pri výbere vonkajších (predokenných) roliet tiež pokladáte. Poďme sa spoločne pozrieť, aké sú rozdiely medzi plastovými a hliníkovými roletami.

Prečo zvoliť PurBoxy namiesto krycích plechov pod fasádu?

Často sa stretávame s otázkou, prečo sú žalúzie s PurBoxami výhodnejšie, než s klasickými krycími plechmi. Tak sa na to poďme pozrieť podrobnejšie a vysvetliť si hlavné rozdiely.

 

 

Objednajte si pergolu ARTOSI a získajte k nej screenovú roletu zadarmo

Tak toto je úplná bomba. Spustili sme akciu k bioklimatickým pergolám. Predstavte si to pohodlie pod pergolou s naklápacími lamelami, ako sedíte v kresle, čítate si knihu a užívate si blaženú chvíľu... A predstavte si, že keď slnko zostúpi nižšie, stlačením jediného tlačidla stiahnete screenové rolety na bokoch pergoly a relaxujete ďalej... A teraz si predstavte, že za screenové rolety ušetríte, pretože od nás dostanete jednu roletu ZADARMO - to je predsa super predstava.