zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Akcia 7 + 1 vonkajšia žalúzia ZADARMO

Pred týždňom sme vypustili do sveta akciu na screenové rolety k pergolám. A nezostaneme len pri nej. Práve spúšťame akciu, ktorá u nás ešte nebola – každá 8. vonkajšia žalúzia zadarmo.

Každý, kto stavia alebo rekonštruuje, funguje s určitým rozpočtom. Je fajn, keď sa podarí nákupom materiálu či vybavenia niekde ušetriť. A práve teraz to ide u nás, na Labone, pri objednaní vonkajších žalúzií.

7 + 1 žalúzia zdarma

Objednajte si na našom e-shope vonkajšie žalúzie s motory A-OK a každú 8. vám dáme zadarmo. Akcia prebieha v termíne od 21. februára do 30. apríla 2022 a platí aj pri objednaní zákazky s profesionálnym vymeraním aj montážou.

Zľava sa vzťahuje na nasledujúce:

Zadarmo je vždy žalúzia alebo purenitový box s najmenšou plochou m2. Maximálny počet žalúzií zadarmo je 5 ks na jednu objednávku/zákazníka. Akcia sa vzťahuje iba na žalúzie s motory A-OK a purenitové boxy, ktoré budú záväzne objednané do 30. 4. 2022. Pokiaľ teda objednáte vonkajšie žalúzie s PurBoxami, je potrebné do tohto termínu zadať aj rozmery žalúzií. Po termíne akcie nebude možné bonus na 8. žalúziu uplatniť.

Pokiaľ ste v našej ponuke nenašli vami hľadaný typ žalúzie, zavolajte nám, alebo napíšte. Individuálne vám naceníme zákazku aj pre ďalšie typy (žalúzie s lamelami Setta 65 a 90, pri priznaných potom žalúzie Cetta 65, Flexi a Zetta 70).


Petra Šenková
Ako vymerať podomietkové purenitové boxy pre vonkajšie žalúzie?

Purenitové boxy sú nielen najideálnejší variant pre podomietkové vonkajšie žalúzie, ale aj jeden z najjednoduchších produktov na vymeranie. Vďaka jednoduchému vymeraniu sú vhodným produktom pre objednanie práve na e-shope.

Ako sa čistí moderná, látková tieniaca technika?

Vysávanie, utieranie prachu, čistenie, leštenie, sú činnosti, ktoré sa všeobecne netešia prílišnej popularite, avšak sú nevyhnutnou súčasťou bežného života. 

Objednajte si pergolu teraz a majte ju na jar medzi prvými a ešte za tohtoročnú cenu

Chystáte sa na kúpu hliníkovej pergoly pre vaše vonkajšie posedenie? Nepremeškajte našu aktuálnu akciu. Vďaka nej si zaistíte tohtoročnú cenu a ešte budete mať pergolu budúci roku medzi prvými.

 

 

Netypické vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú elegantné, ľahko sa udržujú a naviac sa hodia nielen pre väčšie presklené plochy, ale aj pre plochy atypické. Ak vám tento typ tienenia páči, môžete si ho nechať v podstate pre akékoľvek okno.