zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Meníme vizuálnu identitu, kvalita zostáva

Meníme vizuálnu identitu, kvalita zostáva

V roku 2021 boli 2 obchodné značky. Aby v tom bolo jasno, vznikla jedna identita.

Identitu sme tvorili so záujmami užívateľov.

Svetlo je hlavnou myšlienkou našej značky.

Čo sa bude diať ďalej?

V krátkom čase zmeníme viditeľné prvky podľa novej identity.

Pre vás sa nič nemení, iba bude všetko prehľadnejšie a jasnejšie.

Buďme v spojení

Sledujte nás na Instagrame, Facebooku, YouTube a odoberajte newsletter.


Petra Šenková
Ako na zatienenie podkrovia?

Prázdne podkrovné priestory majú svoje čaro a atmosféru, ktorá priamo nabáda k vytvoreniu originálnej súčasti bývania. Väčšinou sú atypické a všetko vybavenie je potreba premyslieť tak, aby do interiéru sedelo. Zatienenie strešných okien je na pôde nielen nutnosťou, ale aj krásnym doplnkom, ktorý zladí dizajn celej izby.

Znížte náklady na energiu vo vašej domácnosti

Cena elektriny raketovo stúpla, situácia je neistá a mnoho spoločností stojí na pokraji svojich možností. Na účtoch domácností sa zrazu objavujú nemalé čiastky nad plán rodinného rozpočtu. Znie to trochu ako hororový scenár, že? Tak se poďme pozrieť, ako na zdraženie elektriny aspoň trochu vyzrieť.

Akcia 7 + 1 zadarmo na všetko

Na november sme si pripravili akciu 7 + 1 zadarmo. Kúpte 8 vonkajších žaluzií a jednu z nich dostanete gratis, rovnako to platí napríklad pre horizontálne žaluzie alebo látkové rolety. Využijte akciu a kúpte si tienenie do celého domu lacnejšie.

Nové plastové plotovky ECO

K ponuke produktov na našom e-shope patrí nielen tieniaca technika, ale aj ďalšie produkty pre váš dom. Napríklad prvky, ktorými územie vášho pozemku ohraničíte, plastové ploty, pri ktorých teraz rozširujeme ponuku o plastové plotové latky a k nim padnúce krytky.