zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Nový bojovník proti hmyzu - sieť proti hmyzu H2!

Už vás nebaví otravný hmyz, ktorý vám kazí letné večery na terase a ruší váš pokojný spánok? Potom je tu pre vás revolučná novinka - sieť proti hmyzu H2! Táto vylepšená verzia obľúbenej siete H1 prináša do vášho domova ešte väčšiu odolnosť, pohodlie a eleganciu.

Nepriepustná pevnosť pre váš pokoj

Základom siete H2 je robustný extrudovaný hliníkový rám, ktorý zaručuje maximálnu stabilitu aj pri veľkých dverách. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by sa sieť prehýbala alebo deformovala aj po rokoch používania. Môžete si vybrať zo širokej škály farebných variantov, takže sieť H2 dokonale ladí s dizajnom vášho domu a exteriéru.

Síť proti hmyzu

Pohodlie na dosah ruky

Sieť H2 sa môže pochváliť samozatváracím mechanizmom a magnetickým dorazom, ktoré zabezpečujú bezproblémové otváranie a zatváranie dverí. Už žiadne buchnutie dverí a nepríjemné cvaknutie - sieť H2 sa o všetko postará sama, takže si môžete užívať nerušený pokoj.

Neviditeľná ochrana s dokonalou viditeľnosťou

Sieť H2 je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý je odolný proti roztrhnutiu a zároveň prepúšťa dostatok svetla, takže si môžete vychutnať nerušený výhľad von. Sivá farba sieťoviny nenarúša dizajn interiéru a umožňuje prenikanie prirodzeného svetla do vášho domova.

Výhody sietí proti hmyzu

  • Ochrana proti hmyzu, komárom, muchám, osám a iným dotieravým živočíchom: Siete proti hmyzu sú účinnou bariérou, ktorá zabraňuje vniknutiu hmyzu do vášho domova. Ide o ideálnu ochranu pred komármi, ktoré prenášajú nebezpečné choroby, a iným hmyzom, ktorý môže byť nepríjemný alebo škodlivý.
  • Zabezpečenie pokojného a nerušeného spánku a odpočinku: Hmyz môže rušiť váš spánok bzučaním a bodaním. Siete proti hmyzu vám pomôžu vytvoriť pokojné a nerušené prostredie na nerušený spánok a odpočinok.
  • Možnosť vetrania bez rizika vniknutia hmyzu do vášho domova. To je ideálne počas horúcich letných dní, keď chcete vetrať a zároveň sa ochladiť.
  • Vhodné pre alergikov a ľudí citlivých na uštipnutie hmyzom: Pre alergikov a ľudí citlivých na uštipnutie hmyzom sú sieťky proti hmyzu nevyhnutnou súčasťou vybavenia domácnosti. Chráni ich pred nepríjemnými alergickými reakciami a bolestivými uštipnutiami.
  • Estetické zhodnotenie exteriéru domu. Dodajú vášmu domu elegantný a moderný vzhľad.

Sieť proti hmyzu H2 je ideálnou voľbou pre každého, kto chce ochrániť svoj domov pred hmyzom a zabezpečiť pokojné a nerušené prostredie. Ponúka účinnú ochranu, pohodlné používanie a elegantný dizajn, ktorý zútulní váš interiér a spríjemní pobyt vonku.

Užite si leto bez otravného hmyzu!


Kateřina Brandejská
Máte pri spánku dostatok tmy?

S nástupom tmy sa v krvi začne zvyšovať hladina melatonínu. Hormónu, ktorý telu zaistí pokojný spánok, počas ktorého sa dobíja naše unavené telo.

Aké sú hlavné rozdiely pergoly ARTOSI v porovnaní s konkurenčnými bioklimatickými pergolami?

Počas minulého roka sme mali možnosť zúčastniť sa na 3 veľkých veľtrhoch a tak si prejsť viac konkurenčných pergol. Článok nemá slúžiť na hanobenie cudzích produktov, ale na zdôraznenie výhod a kladv pergoly ARTOSI. Ak sa chystáte na kúpu bioklimatickej pergoly na vašu terasu a plánujete si prejsť viac predajcov, zamerajte sa na nasledujúce body. 

Aký je rozdiel medzi lamelami klasik a celotieniacimi?

Premýšľate nad inštaláciou horizontálnych žalúzií, ale neviete, aký je rozdiel medzi klasickými a celotieniacimi? Tak sa na to poďme pozrieť.

 

 

Z garáže až na technologickú špičku Európy!

Písal sa rok 1992 a 2 kamaráti Ing. Erich Stavař a Ing. Bohumír Blachut začali podnikať ako to už býva v obmedzenom priestore v Bolaticiach.