zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Screenové rolety

Výhody screenových roliet

screenové rolety

Veľmi žiadaným moderným prvkom zatieneniascreenové rolety. Nielenže majú estetickú funkciu, ale sú aj vysoko účinné. Protislnečné clony pomáhajú v miestnosti udržať stálú teplotu. Majú väčší účinok ako interiérové tienenie, pretože zachytia slnečné paprsky skôr ako dopadnú na okenné sklo, a preto nedôjde k ohriatiu okennej tabule a sálaniu tepla do interiéru. A v zime zase zabránia prúdeniu studeného vzduchu na sklá okien.

Ich veľkou výhodou, vďaka modernej technologii látiek, je to, že keď ich máte namontované na okne, nebránia Vám krásnemu výhľadu cez ne na okolie.

Termoregulačný efekt

Látky na rolety sú speciálne vyvinuté technické tkaniny pre maximálnu odolnosť voči slnečným paprskom a zaisteniu príjemného prirodzeného svetla v interiéri. Interiér sa neprehrieva, takže majú aj termoregulačný efekt. Látky možeme zvoliť vo variante screen, soltis a satiné.

  • Screen – kombinácia polyesterového vlákna (30%) a PVC (70%)
  • Satiné – sklené vlákno potiahnuté vrstvou PVC
  • Soltis – utkané z vysoko pevného polyesterového vlákna a povrch je upravený pigmentovným PVC


Samozrejmosťou je široká ponuka látiek pre interiér a exteriér. 

screenové rolety na pergolu, terasu

Široká ponuka screenových roliet

Screenové rolety si možete zakúpit v súčastnej dobe v týchto variantách:

  • 1.Screen Lite – v základnom prevedení ích ponúkame s možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou, ale bez krycieho profilu.
  • 2. Screen GW - ponúkame s krycím profilom a možnosťou bočným vedením lankom alebo lištou.
  • 3. Screen ZIP - látka je vedená v bočných lištách v špeciálnom ZIP systéme, ktorý umožňuje jej dokonalé uchytenie, napnutie a vedenie, a tým zvyšuje ich odolnosť proti vetru

Každá roleta može byť ovládaná elektricky.

 

Ponuka screenových roliet

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Petra Šenková
Tienenie má vplyv na kvalitu spánku. Aké zvoliť?

Určite už ste počuli, aké podmienky sú pre spánok najlepšie. Medzi tie hlavné patria dostatok tmy, premeraná teplota a taktiež kľud. Ak všetky tieto podmienky splníme, čaká nás plnohodnotný spánok a ráno sa prebudíme zdravý a plní energie.

Je potreba siete proti hmyzu na zimu upratovať?

Žiadne z našich sietí proti hmyzu nie je treba na zimu upratovať. Sú vyvinuté z hliníkových zliatin prispôsobených na vonkajšie prostredie ...

Typy screenových roliet

Ponuka screenových roliet je dnes už pomerne obsiahla, ale kto sa v tom má vyznať? Preto sa v dnešnom článku pozrieme na výhody vonkajších screenových roliet, ich druhy a rozdiely medzi nimi.

8 dôvodov, prečo si do pergoly obstarať screenovú roletu

Konečne je tu ozajstné leto - prvých pár teplých dní za nami a množstvo nás čaká v nasledujúcich mesiacoch. A s tým je pre mnohých z nás spätý pobyt na záhrade či terase. Je príjemné sa nechať hriať slnečnými lúčmi, ale veľakrát potrebujeme tienisté miesto, kam sa pred nimi naopak schovať.