zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Screenové rolety

Výhody screenových roliet

screenové rolety

Veľmi žiadaným moderným prvkom zatieneniascreenové rolety. Nielenže majú estetickú funkciu, ale sú aj vysoko účinné. Protislnečné clony pomáhajú v miestnosti udržať stálú teplotu. Majú väčší účinok ako interiérové tienenie, pretože zachytia slnečné paprsky skôr ako dopadnú na okenné sklo, a preto nedôjde k ohriatiu okennej tabule a sálaniu tepla do interiéru. A v zime zase zabránia prúdeniu studeného vzduchu na sklá okien.

Ich veľkou výhodou, vďaka modernej technologii látiek, je to, že keď ich máte namontované na okne, nebránia Vám krásnemu výhľadu cez ne na okolie.

Termoregulačný efekt

Látky na rolety sú speciálne vyvinuté technické tkaniny pre maximálnu odolnosť voči slnečným paprskom a zaisteniu príjemného prirodzeného svetla v interiéri. Interiér sa neprehrieva, takže majú aj termoregulačný efekt. Látky možeme zvoliť vo variante screen, soltis a satiné.

  • Screen – kombinácia polyesterového vlákna (30%) a PVC (70%)
  • Satiné – sklené vlákno potiahnuté vrstvou PVC
  • Soltis – utkané z vysoko pevného polyesterového vlákna a povrch je upravený pigmentovným PVC


Samozrejmosťou je široká ponuka látiek pre interiér a exteriér. 

screenové rolety na pergolu, terasu

Široká ponuka screenových roliet

Screenové rolety si možete zakúpit v súčastnej dobe v týchto variantách:

  • 1.Screen Lite – v základnom prevedení ích ponúkame s možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou, ale bez krycieho profilu.
  • 2. Screen GW - ponúkame s krycím profilom a možnosťou bočným vedením lankom alebo lištou.
  • 3. Screen ZIP - látka je vedená v bočných lištách v špeciálnom ZIP systéme, ktorý umožňuje jej dokonalé uchytenie, napnutie a vedenie, a tým zvyšuje ich odolnosť proti vetru

Každá roleta može byť ovládaná elektricky.

 

Ponuka screenových roliet

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Petra Šenková
Objednajte si pergolu s 8 % zľavou

Sezóna 2021 pomaly končí a za nejaký čas nás čaká ochladenie a nutné prerušenie prác na rekonštrukciách a stavbách. Aj tento čas sa však dá efektívne využiť a byť pripravení na jar 2022. Objednajte si preto pergolu ARTOSI - my vám na ňu dáme zľavu 8 %.

Hľadáte netradičnú originálnu tieniacu variantu pre vaše okná? Zvoľte plissé!

Plissé je vhodné ako pre klasické tak pre atypické okná, strešné okná i zimné záhrady.
Široká ponuka farieb, vzorov a potlačí zaisťuje využitie nielen v moderných budovách, ale aj v rodinných domoch

Ak budem chcieť inštalovať vonkajšie žalúzie, je nutné sa poradiť vopred?

V prípade, že sa rozhodnete inštalovať na rodinný dom vonkajšie žalúzie, je dobré riešiť túto otázku už v projektovej dokumentácii. Ideálne je príprava prekladov alebo podhľadov, ktoré sa pripraví ...

Ako správne vybrať žalúzie?

Ľudia slovo žalúzie často používajú pre všetky produkty tieniacej techniky. Pokúsime sa Vám ľahko a prehľadne vysvetliť ako sa jednotlivé produkty volajú, aké sú ich hlavné výhody a kam sa najčastejši používajú.