zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Screenové rolety

Výhody screenových roliet

screenové rolety

Veľmi žiadaným moderným prvkom zatieneniascreenové rolety. Nielenže majú estetickú funkciu, ale sú aj vysoko účinné. Protislnečné clony pomáhajú v miestnosti udržať stálú teplotu. Majú väčší účinok ako interiérové tienenie, pretože zachytia slnečné paprsky skôr ako dopadnú na okenné sklo, a preto nedôjde k ohriatiu okennej tabule a sálaniu tepla do interiéru. A v zime zase zabránia prúdeniu studeného vzduchu na sklá okien.

Ich veľkou výhodou, vďaka modernej technologii látiek, je to, že keď ich máte namontované na okne, nebránia Vám krásnemu výhľadu cez ne na okolie.

Termoregulačný efekt

Látky na rolety sú speciálne vyvinuté technické tkaniny pre maximálnu odolnosť voči slnečným paprskom a zaisteniu príjemného prirodzeného svetla v interiéri. Interiér sa neprehrieva, takže majú aj termoregulačný efekt. Látky možeme zvoliť vo variante screen, soltis a satiné.

  • Screen – kombinácia polyesterového vlákna (30%) a PVC (70%)
  • Satiné – sklené vlákno potiahnuté vrstvou PVC
  • Soltis – utkané z vysoko pevného polyesterového vlákna a povrch je upravený pigmentovným PVC


Samozrejmosťou je široká ponuka látiek pre interiér a exteriér. 

screenové rolety na pergolu, terasu

Široká ponuka screenových roliet

Screenové rolety si možete zakúpit v súčastnej dobe v týchto variantách:

  • 1.Screen Lite – v základnom prevedení ích ponúkame s možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou, ale bez krycieho profilu.
  • 2. Screen GW - ponúkame s krycím profilom a možnosťou bočným vedením lankom alebo lištou.
  • 3. Screen ZIP - látka je vedená v bočných lištách v špeciálnom ZIP systéme, ktorý umožňuje jej dokonalé uchytenie, napnutie a vedenie, a tým zvyšuje ich odolnosť proti vetru

Každá roleta može byť ovládaná elektricky.

 

Ponuka screenových roliet

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Petra Šenková
Akcia 7 + 1 zadarmo na všetko

Na november sme si pripravili akciu 7 + 1 zadarmo. Kúpte 8 vonkajších žaluzií a jednu z nich dostanete gratis, rovnako to platí napríklad pre horizontálne žaluzie alebo látkové rolety. Využijte akciu a kúpte si tienenie do celého domu lacnejšie.

Trend, ktorý sa stále vracia? Okenné látkové rolety!

Látkové rolety sú trendom, ktorý z našich okien hneď tak nevymizne. A dôvod je jasný, látkové rolety sú veľmi praktické, cenovo dostupné, môžeme si vybrať ľubovoľný dizajn a doladiť tak interiér do posledného detailu.

Získajte komfortné prostredie v podkroví vďaka tieneniu strešných okien

Jar je v plnom rozpuku, príroda sa prebudila k novému životu a pomaly sa blíži k letu.  Nastal najvyšší čas, kedy začať riešiť ochranu podkrovia pred prehriatím a prudkým slniečkom.

Moderné plastové palubovky alebo klasické drevené obklady?

Plastové palubovky sú modernou alternatívou ku klasickému prevedeniu z drevených obkladov. Využijete ich na fasádach domov, strešné podbitie alebo obloženie vikierov a obloženie schodov. V čom sú lepšie?