zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Labona.sk – Žalúzie a rolety Oravská Poruba

  •   Okamžité zobrazenie konečných cien
  •   Nezávislosť na termínoch vymeranie a montáže
  •   Doprava na všetko a vždy ZADARMO Nielen pre Oravská Poruba a okolie
  •   Výhodné ceny u všetkých produktov o 70 % oproti montážnym firmám
  •   Výber produktov a farieb z pohodlia domova
  •   Skvelý pocit keď si rolety a žalúzie sami namontujete

Pozrite sa na prácu Vašich susedov!

Žalúzií a roliet sme už predali veľa a máme za sebou rad spokojných zákazníkov, ktorí si doma užívajú zaslúženého tieňa. Pozrite sa na naše referencie nielen pre Oravská Poruba a okolie Určite vás inšpirujú.

U nás máte dopravu za rolety a žalúzie zdarma po celém SK.

Výraznú úsporu predstavuje zameranie a montáž. U nás zvládnete montáž sami a zadarmo. Nebojte sa, že to nezvládnete, je to veľmi jednoduché. Pripravili sme pre vás veľmi podrobné návody a videá.

Pokojne vám poradíme aj po telefóne, ale stavte sa, že to nebudete potrebovať. S našimi intuitívnymi montážnymi návody, sme sa zatiaľ nestretli s nikým, kto by si alúzie či rolety nezvládol namontovať sám.

Spolupracujeme s firmou ISOTRA, , ktorá má dlhoročnú prax vo výrobe vysoko kvalitných produktov ako sú žalúzie, rolety, markízy, plissé, či treba siete proti hmyzu, japonské steny a vertikálne žalúzie.

Špecializujeme sa predovšetkým na predaj roliet a žalúzií, ale radi vám poradíme aj s ostatným sortimentom.. V pokoji sa pozrite na naše stránky a vyberte si výrobok, ktorý sa vám páči. A potom už sa len môžete tešiť na novú tieniacu techniku a zábavu, ktorú zažijete pri montáži.

Na nákupnom portáli Labona nájdete širokú ponuku najrôznejších žalúzií do plastových okien, ale tiež vertikálnych žalúzií, japonských stien, vonkajších a látkových roliet či treba sietí proti hmyzu.

Sme živým dôkazom toho, že kvalitné a dizajnové žalúzie nemusí stáť majland..  Oravská Poruba a okolie .

Asistovaná objednávka

Ak si neviete rady, aký produkt vybrať, alebo potrebujete pomoc s objednávkou, zanechajte nám na vás kontakt.