zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Do detskej izby

Tienenie do detskej izby: ktoré zvoliť?

Deti potrebujú vo svojej izbe dostatok prirodzeného svetla pre hranie sa a písanie úloh a naopak potrebujú zatieniť, keď spia po obede. Do detských izieb sú vhodnou voľbou látkové rolety. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú odolné proti prachu, čo ocenia najmä rodičia malých alergikov.

Ďalšou možnosťou tienenia sú látkové duorolety. Vďaka plynulej regulácii množstva slnečného svetla sa deti môžu hrať alebo odpočívať, vždy v komfortných podmienkach.

Naše referencie

63
48
55
78
57
56
43
36
57

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Získajte komfortné prostredie v podkroví vďaka tieneniu strešných okien

Jar je v plnom rozpuku, príroda sa prebudila k novému životu a pomaly sa blíži k letu.  Nastal najvyšší čas, kedy začať riešiť ochranu podkrovia pred prehriatím a prudkým slniečkom.

Samonosné žalúzie – novinky vo vonkajších žalúziách

Vďaka svojim prednostiam sú vonkajšie žalúzie stále viac žiadané nielen pre novostavby, ale i pre staršie domy. Novinkou na našom e-shope je nový typ samonosných žalúzií.

 

Aký druh tienenia je najvhodnejší do detskej izby?

Pri zariaďovaní detskej izby sa sústredíme najmä na farbu stien a nábytku a často zabúdame na kvalitné tienenie. A to je chyba, pretože možnosť regulácie svetla je pre denné aktivity i kvalitný spánok dieťaťa nevyhnutná. Na výber máme z niekoľkých druhov záclon, roliet alebo žalúzií. Ako vybrať tie správne?

Bioklimatická pergola - novinka pre vašu záhradu

Trávite veľa času na záhrade alebo na terase? Sedávate radi so svojou rodinou alebo s priateľmi vonku, ale nebaví vás, keď vám plány kazí počasie? Potom je pre vás bioklimatická pergola ideálnym riešením. Aké sú jej prednosti?