muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Horizontálne solárne žalúzie Energy

Pre zostavenie produktu na mieru pokračujte nižšie

konfigurácia žalúzií na mieru

 • Zadajte rozmery Maximální plocha je: 2.5 m2.

  mm

  mm

 • VYBERTE FARBU PROFILU

  Horný profil žalúzie je hliníkový a schováva celkový mechanizmus žalúzie. K hornému profilu (foto 1) Vám zladíme farbu ovládacieho retiazky (foto 2) a spodný záťažové lišty (foto 3). Pri výbere profilu v odtieni 8004 - Medená hnedá, bude farba retiazky 8003 - sv. hnedá.

  Foto 1Foto 2 Foto 3  

 • VYBERTE PREVEDENIE LAMIEL 

  Čo je to celotieniace prevedení? U klasického prevedenia žalúzie sú v lamelách po okraji otvory, ktorými prechádza páska a vodiace silon. Pri zatemnenie žalúzie teda týmito otvormi môže dochádzať k prieniku svetla do miestnosti. U celostínícího prevedení sú tieto otvory umiestnené až v zadnej časti lamely, vďaka čomu pri zatiahnutej žalúzie dochádza k úplnému zatemnenie. Celotieniace systém teda obsahuje viac lamiel, ktoré navzájom tieto otvory prekrývajú.

  VYBERTE DOPLŇKY K DISPOZÍCII 

  Dištančné podloženie sa používa spravidla pri oknách s trojsklami. Slúži na vypodloženie medzi horným profilom žalúzie a rámom. Dôvodom pre zvolenie dištančného podloženie je teda predovšetkým úzka zasklievacia lišta, kde by pri montáži bez dištancie mohlo dôjsť k prasknutiu skiel. Podložku Vám dodáme v najbližšej farbe horného profilu.

 • Na mieru

  Dodanie do 7 pracovných dní

  Záruka 24 mesiacov

  Priebeh zostavenia produktu

  0/6

  Cena 0,00 € s DPH

  Na mieru

  Dodanie do 7 pracovných dní

  Záruka 24 mesiacov

  Priebeh zostavenia produktu

  0/6

  Cena 0,00 € s DPH

  Vyplňte formulár pre vzorkovník zadarmo

  show_preview
  cena 0,00 €

  ostatní zákazníci prezerajú