zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

referencie kategórie: Tienenie do strešných okien

Elegantné tienenie do podkrovia a strešných okien

Vyvraciame mýty o tom, že v podkroví je počas horúcich letných dní neznesiteľne. Naše rolety, žalúzie a plissé do strešných okien zabraňujú nadmernému prehrievaniu podkrovia, takže v ňom konečne budete môcť v kľude pracovať, spať alebo napríklad vystrájať s deťmi.

Naviac si sami vyberiete, či chcete žalúzie s ovládaním na retiazku alebo na tyčku so šnúrkou. Roletky vzorované alebo jednofarebné. Úplne zatemňujúce alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. S ovládacou tyčou (vhodné pre ťažko dostupné okná) alebo bez nej. Či voliteľné plissé s pevným horným profilom, s posuvným horným a spodným profilom alebo využiť dvojlátkové tienenie. Záleží len na vás. Nadefinujte si tienenie do strešných okien a my vám ho vyrobíme. Presne na mieru a len pre vás. Neviete ako tienenie do podkrovia a strešných okien vybrať? Poradíme vám v našom poradcovi.

Cena strešného tienenia od výrobcu Isotra je veľmi prijateľná. Vývoji strešného tienenia venovala veľkú časť a dnes dokáže za priaznivú cenu vyrobiť tienenie pre okná Velux, Roto, Fakro a dalších výrobcov strešných okien.

Ponúkame 4 druhy strešného tienenie - cena:

  1. Látková roleta R-lite cena od 56.29 € s DPH - vhodná do všetkých typov strešných okien - stačí uviesť výrobcu. Kvalitné prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami zabezpečuje mizivý prienik svetla s vhodne zvolenou látkou. Na výber z látok máte možnosť zvoliť jednofarebné, zatemňujúce alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. Niektoré typy látok ponúkame v špeciálnej nehorľavej úprave. Štandardné ovládanie R-lite je ťahom za dolný profil, pre horšie dostupné miesta odporúčame zvoliť ovládaciu tyč (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Montáž látkovej rolety R-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2. Látky ponúkame v materiálovom prevedení: 100 % PES, 100 % PES Satin, 100 % Trevira CS, Glass fibre-PVC.
  2. Horizontálna žalúzia V-lite cena od 58.80 € s DPH - interiérová žalúzia vyrobená pre všetky typy strešných okien. Prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami v kombinácii s vhodne vybraným odtieňom lamiel zabezpečuje plynulú reguláciu svetla. Ak je vaše okno umiestnené vo vyššej polohe, môžete využiť ovládanie pomocou ovládacej tyče (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2 m). Profily a vodiace lišty z eloxovaného hliníka. Montáž horizontálnej žalúzie V-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2.
  3. Plissé s dvojitou látkou cena od 129.94 € s DPH - ide o skladanú látkovú žalúziu, ktorá predstavuje nový moderný tieniaci prvok. U plissé máte na výber z mnohých látok, ktoré majú svoje stupne priepustnosti a tým tak zvoliť tú pravú pre vaše strešné tienenie. Naviac u plissé máte možnosť kombinácie látok a teda môžete zvoliť jednu látku ako záclonovinu cez deň a pre pokojný spánok zvolíte celkom zatemňujúcu látku. Výber je len na vás. Plissé je vhodné pre všetky typy strešných okien. Až 3 farebné možnosti profilov a ostatných komponentov. Ovládanie pomocou dolnej lišty alebo pre horšiu dostupnosť okien je možné zvoliť pevnú tyč (1,5 m). Plisované látky ponúkame v materiálovom prevedení 100 % PES.
  4. Screen SKY (roleta pre strešné okná)cena od 70.73 € s DPH - strešná roleta pre vonkajšie tienenie - viac v sekcii Screenové rolety.