zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Látkové rolety kovové

Naše referencie

62
48
54
78
47
32
43
35
35

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

NOVINKA pre milovníkov látkových roliet! Prehliadnite si látkovú roletu Larra

Látkové rolety sú vďaka svojim funkčným vlastnostiam, ale aj krásnemu vzhľadu, stále populárnejšie. Z toho dôvodu teraz rozširujeme našu ponuku o látkovú roletu Larra, ktorá sa pyšní unikátnymi vlnitými tvarmi, ktoré rozžiaria váš interiér.

Látkové rolety kovové majú pevné komponenty

Moderný dizajn si žiada VERRA METAL s kovovými komponenty, ktoré sú predurčené k doplneniu architektonického riešenia v privátnych priestoroch ako výstavné budovy, vzorkovne, ateliéry či veľkých administratívnych budov. Verrra Metal sa tak stane šperkom každého interiéru a to pokojne aj u Vás doma. Roleta voľne visiace s dolným pevným profilom.

Jej nespornou prednosťou je variabilné ovládanie - okrem manuálneho ovládania na kovovom retiazke (Ø 4,5 mm) ponúkame aj možnosť motorického pohonu s diaľkovým ovládačom. Možnosť obalenie vybranú látkou dolný profil - na vyžiadanie. Látková roleta kovová (Verra METAL) je štandardne dodávaná s montážnym profilom, ktorý možno montovať do na stenu alebo do stropu.

Na vyžiadanie je možné roletu dodať bez montážneho profilu a roletu tak montovať na okenné krídlo - odporúčame iba pre rúrku Ø 28 mm.

Výber látok pre interiérové rolety ponúkame v materiálovom prevedení:

  • 100% PES
  • 100% PES Satin
  • 100% Trevino SK
  • Glass fiber-PVC

Látkové rolety Verra kovové ponúkame podľa priemeru trubiek a to:

  • Ø 28 mm (do šírky 2,0 metrov) - ** max. Garantovaná plocha 6,0 m2
  • Ø 42 mm (do šírky 3,0 metrov) * - ** max. Garantovaná plocha 11,8 m2
  • Ø 50 mm (do šírky 3,5 metrov) * - ** max. Garantovaná plocha 17,5 m2

 * Možnosť ovládania motorom, inak ovládanie kovovým retiazkou. ** Maximálna garantovaná plocha je viazaná na gramáži látky.