zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Látkové rolety kovové

 

 

 

Naše referencie

65
50
56
99
57
72
43
56
64

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

NOVINKA pre milovníkov látkových roliet! Prehliadnite si látkovú roletu Larra

Látkové rolety sú vďaka svojim funkčným vlastnostiam, ale aj krásnemu vzhľadu, stále populárnejšie. Z toho dôvodu teraz rozširujeme našu ponuku o látkovú roletu Larra, ktorá sa pyšní unikátnymi vlnitými tvarmi, ktoré rozžiaria váš interiér.

Látkové rolety kovové (Verra Metal) majú pevné komponenty

Moderný dizajn si žiada kovové látkové rolety, ktoré sú predurčené k doplneniu architektonického riešenia v privátnych priestoroch ako výstavné budovy, vzorkovne, ateliéry či veľkých administratívnych budov. Verrra Metal sa tak stane šperkom každého interiéru a to pokojne aj u Vás doma. Roleta voľne visiace s dolným pevným profilom.

Jej nespornou prednosťou je variabilné ovládanie - okrem manuálneho ovládania na kovovom retiazke (Ø 4,5 mm) ponúkame aj možnosť motorického pohonu s diaľkovým ovládačom. Možnosť obalenie vybranú látkou dolný profil - na vyžiadanie. Látková roleta kovová (Verra METAL) je štandardne dodávaná s montážnym profilom, ktorý možno montovať do na stenu alebo do stropu.

Na vyžiadanie je možné roletu dodať bez montážneho profilu a roletu tak montovať na okenné krídlo - odporúčame iba pre rúrku Ø 28 mm.

Výber látok pre interiérové rolety ponúkame v materiálovom prevedení:

  • 100% PES
  • 100% PES Satin
  • 100% Trevira CS
  • Glass fiber-PVC

Látkové rolety Verra kovové ponúkame podľa priemeru trubiek a to:

  • Ø 28 mm (do šírky 2,0 metrov) - ** max. garantovaná plocha 6,0 m2
  • Ø 42 mm (do šírky 3,0 metrov) * - ** max. garantovaná plocha 11,8 m2
  • Ø 50 mm (do šírky 3,5 metra) * - ** max. garantovaná plocha 17,5 m2

 * Možnosť ovládania motorom, inak ovládanie kovovým retiazkou. ** Maximálna garantovaná plocha je viazaná na gramáži látky.