Látkové rolety Verra Metal

Zostavte si u nás látkové rolety verra metal na mieru - najpredávanejší typ tieniacej techniky na slovenskom trhu. Vyjdú vás na pár korún, vyzerajú fantasticky a nemusíte sa o ne vôbec starať.

Naše referencie

47
8
16
15
9
7
9
9
6

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Tienenie má vplyv na kvalitu spánku. Aké zvoliť?

Určite už ste počuli, aké podmienky sú pre spánok najlepšie. Medzi tie hlavné patria dostatok tmy, premeraná teplota a taktiež kľud. Ak všetky tieto podmienky splníme, čaká nás plnohodnotný spánok a ráno sa prebudíme zdravý a plní energie.

Jak vybrať látku pre screenové rolety?

Podľa vlastnosti látok si určite vyberiete pre vás tu pravú. Látky sú v rôznom materiálovom zložení, ktorý je vhodný pre klientov čo riešia vysokú ohňovzdornosť alebo následky na životnom prostredí. Nižšie nájdete všetky potrebné hodnoty, aby sme zistili ktorá látkou je tou vašou. Po správnom výbere nájdete nižšie aj hodnoty priepustnosti svetla do interiéru.

Klasická horizontálna žalúzia je najpredávanejším tienením. Ako to je možné?

Moderné štýly interiéru sa neustále menia, nové trendy ovplyvňujú ich vybavenie. V našich bytoch však stále zostáva základný tieniaci produkt, ktorým je klasická hliníková žalúzia. Táto žalúzia sa využíva k zatieneniu bytov, domov, chalúp, kancelárií, výrobných hál, obchodov – a mnoho ďalších miest.

Kde všade sa dajú využiť plastové plotové profily?

Vedeli ste o tom, že plastové plotové profily nemusíte použiť len pre zostavenie plotového poľa? Čo tak nový záhradný stolík alebo lavičky? Vyskúšajte lacnú variantu s ktorou môžete získať trvanlivý záhradný nábytok v dekore, ktorý si sami zvolíte.

Látkové rolety Verra Metal majú pevné kovové komponenty

Moderný dizajn si žiada VERRA METAL s kovovými komponenty, ktoré sú predurčené k doplneniu architektonického riešenia v privátnych priestoroch ako výstavné budovy, vzorkovne, ateliéry či veľkých administratívnych budov. Verrra Metal sa tak stane šperkom každého interiéru a to pokojne aj u Vás doma. Roleta voľne visiace s dolným pevným profilom.

Jej nespornou prednosťou je variabilné ovládanie - okrem manuálneho ovládania na kovovom retiazke (Ø 4,5 mm) ponúkame aj možnosť motorického pohonu s diaľkovým ovládačom. Možnosť obalenie vybranú látkou dolný profil - na vyžiadanie. Látková roleta Verra METAL je štandardne dodávaná s montážnym profilom, ktorý možno montovať do na stenu alebo do stropu.

Na vyžiadanie je možné roletu dodať bez montážneho profilu a roletu tak montovať na okenné krídlo - odporúčame iba pre rúrku Ø 28 mm.

Výber látok pre interiérové rolety ponúkame v materiálovom prevedení:

  • 100% PES
  • 100% PES Satin
  • 100% Trevino SK
  • Glass fiber-PVC

Látkové rolety Verra PVC ponúkame podľa priemeru trubiek a to:

  • Ø 28 mm (do šírky 2,0 metrov) - ** max. Garantovaná plocha 6,0 m2
  • Ø 42 mm (do šírky 3,0 metrov) * - ** max. Garantovaná plocha 11,8 m2
  • Ø 50 mm (do šírky 3,5 metrov) * - ** max. Garantovaná plocha 17,5 m2

 * Možnosť ovládania motorom, inak ovládanie kovovým retiazkou. ** Maximálna garantovaná plocha je viazaná na gramáži látky.