zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Látkové rolety

Zostavte si u nás látkové rolety na mieru. Nepreberné množstvo farieb, materiálov a vzorov robí z látkových roliet luxusný doplnok do Vášho domova, ktorý zároveň perfektne zatieni akúkoľvek miestnosť aj väčšie plochy. Pozrite sa aké sú možnosti a vyberte si tie správne pre Vás.

Naše referencie

63
48
55
78
57
56
43
36
57

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Ako správne zvoliť látku ku tienenie?

Jedným z najdôležitejších bodov pri výbere žalúzií je vhodný výber tieniaci látky. Chcete, aby cez ňu neprenikol ani lúč svetla? Alebo sa cez ňu chcete pozerať von? To je prvá vec, v ktorej musíte mať jasno.

Trend, ktorý sa stále vracia?

Látkové rolety sú trendom, ktorý z našich okien hneď tak nevymizne. A dôvod je jasný, látkové rolety sú veľmi praktické, cenovo dostupné, môžeme si vybrať ľubovoľný dizajn a doladiť tak interiér do posledného detailu.

5 najpoužívanejších druhov tienenia: Ktorý máte doma vy?

Domov je miesto, kde sme sami sebou, kde si môžete konečne v kľude vydýchnuť, miesto kde sa môžete schovať...Jednoducho miesto, kde nechceme, aby nás bolo vidieť. A k tomu slúži tienenie okien, ktoré sa v posledných rokov stalo nevyhnutnou a samozrejmou súčasťou domácnosti. Viete, aké sú najčastejšie druhy?

Žalúzie a rolety pod kontrolou: nezabudnite na bezpečnosť

Viete, kto je doma najväčším prieskumníkom? Kto má prirodzenú zvedavosť? Kto neustále túži po objavovaní a poznávaní okolia a môže si pritom niečo urobiť? Sú to naše deti. Aké nebezpečie hrozí u tieniacej techniky?

Látkové rolety na mieru - presne zapadnú do vášho interiéru

Zaobstarajte si u nás to najkrajšie interiérové tienenie, aké je vôbec k dostaniu. Či už zvolíte klasické látkové rolety alebo exkluzívny rolety deň / noc, vždy si môžete vybrať z pestrej škály rôznych farieb a motívov. Svoju roletu vďaka tomu perfektne zladíte s interiérom a vytvoríte si doma príjemné a útulné prostredie.

Látkové rolety sa veľmi ľahko inštalujú a ešte ľahšie ovládajú (pomocou guľôčkového retiazky). Všetky navyše vybavujeme automatickou brzdou, ktorá roletu vždy udrží v takej polohe, v akej sami chcete (a bez nutnosti zacvaknutie retiazky). Pre vaše pohodlie skrátka robíme maximum.

Hlavné prednosti a výhody látkových roliet:

  • Variabilné prevedenie a možnosti upevnenia
  • Hliníkové alebo plastové profily
  • Retiazkové alebo motorické ovládanie roliet
  • Možnosť prevedenie s látkou DEN / NOC


V našej ponuke máme pre vás tieto typy látkových roliet:

  • Látková Roleta Verra PVC
  • Látková Roleta Verra METAL
  • Látková Roleta Verra SEMI box
  • Látková duoroleta Verre deň / noc