Máme DOPRAVU ZADARMO na všetko bez obmedzenia! Od teraz, navždy.

K personalizácii obsahu, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne médiá a analýzy. Partneri tieto údaje môžu skombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré získali v dôsledku toho, že používate ich služby.

zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Tieniaca technika Pezinok

Najlepšie tienenie v meste Pezinok? Jedine od Labony!

Premýšľate o tom, že si zaobstaráte žalúzie, rolety či trebárs markízu do svojho domova? Pozrite sa, kto všetko v okresu Pezinok si už užíva tienenie od nás! S našou tieniacou technikou už vás nebudú po ránu budiť ostré slnečné lúče, ani vás rušiť od večerného sledovania televízie. A navyše ušetríte!

Ušetríte nielen čas a energiu, ale aj peniaze - za vymeranie a montáž.

Na našom webe totiž nájdete celý rad návodov, ktoré vám poradí, ako okno vymerať svojpomocne. K samotnej montáži si potom môžete pustiť napríklad video návod a zvládnete to ľavou zadnou. A ešte sa pobavíte.

U nás nájdete všetko od žalúzií až po japonské steny

V širokej ponuke nášho sortimentu nájdete výrobky od populárnej značky Isotra ako sú žalúzieroletymarkízyplissé, či trebárs siete proti hmyzujaponské steny a vertikálne žalúzie. S výberom vám radi poradíme.

Chcete tieniacu techniku až o 70% lacnejšiu než u ostatných firiem v Pizonoku?

Pezinok - aktívne pôsobíme v týchto lokalitách: