K personalizácii obsahu, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne médiá a analýzy. Partneri tieto údaje môžu skombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré získali v dôsledku toho, že používate ich služby.

zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Palubovky

Zostavte si u nás palubovky na mieru. Môžete si nimi obložiť Váš dom, krov alebo stenu. Sú bezúdržbové a vyzerajú skvele. Máme veľa dekorov a veľmi jednoduchú  montáž. Vyberte si správne riešenie pre Vás.

plastové palubovky potrebné informácie

Porovnanie kvality paluboviek s nami

Naše referencie

65
50
56
99
57
72
43
56
64

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Moderné plastové palubovky alebo klasické drevené obklady?

Plastové palubovky sú modernou alternatívou ku klasickému prevedeniu z drevených obkladov. Využijete ich na fasádach domov, strešné podbitie alebo obloženie vikierov a obloženie schodov. V čom sú lepšie?

Plastové palubovky: Aké zvoliť?

Plastové palubovky sú trendom, ktorý vzrastá na obľube a vytláča palubovky drevené. Dôvod je jasný, ľahko sa montujú, môžete si vybrať zo širokej ponuky farebných odtieňov a sú prakticky bezúdržbové.

Plastové palubovky sú záležitosťou modernej doby

Plastové palubovky sú modernou alternatívou k palubovkám dreveným. Vzhľadovo sa im spoľahlivo vyrovnajú a naviac majú skvelé vlastnosti, ako je dlhá životnosť a vysoká odolnosť voči UV žiareniu a plesniam, vďaka ktorým sa stávajú stále obľúbenejším variantom obkladu. 

Plastové palubovky vyzerajú perfektne a ľahko s udržujú

Plastové palubovky ako moderná alternatíva klasických drevených paluboviek neustále stúpajú na obľube. A nie je divu, majú totiž niekoľko výhod. Vyberať môžete z 22 farebných odtieňov a zvoliť napr. populárne odtiene, alebo vsadiť na drevené imitácie a vytvoriť tak dizajn podľa svojich predstáv.

Plastové palubovky sú vyrobené s prvotriedneho PVC s vysoko kvalitnou UV stabilizovanou fóliou, ľahko sa montujú, sú odolné a takmer bez údržbové – stačí len raz za čas opláchnuť vodou. Okrem toho sú taktiež šetrné k životnému prostrediu, pretože sa dajú recyklovať.

Použitý materiál pri plastových palubovkách kombinuje dlhú životnosť s minimálnymi nárokmi na údržbu - nikdy nebudete natierať. Produtky sú odolné proti plesniam a tvarovo stále.

Palubovky, ktoré sú zložené komôrkovými  lamelami vybavenými perom, drážkou a unikátnym technickým riešením podobným Clik - systém (ako u plávajúce podlahy) ,umožňuje montáž pre každého domáceho majstra. Vďaka ponechanej medzere medzi jednotlivými palubovkami súčasne umožní lepšiu dilatáciu profilu. Týmto sa minimalizujú dopady na tvarovú stálosť palubovkách pri teplotných výkyvoch.

V ponuke nájdete 2 typy paluboviek:

  1. Plastová palubovka P100 vhodná prevažne na - podbitie ríms, krovov alebo vikiere domov
  2. Plastová palubovka P165 vhodná pre - obklady fasád, sokle domov, výplne dverí a iné

A ku každému typu paluboviek dodávame doplnkové profily (3 druhy) pre začistený vzhľad obkladaných plôch.

  1. Rohový vonkajší profil
  2. Počiatočný a koncový profil
  3. Spojovací profil

Porovnanie kvality plastových paluboviek

V nasledujúcich tabuľkách môžete vidieť porovnanie plastových paluboviek. Porovnali sme pre Vás pôvod produktu - v tabuľke možno vidieť, že nami ponúkané produkty sú vyrobené v Českej republike, konkurencia predáva výrobky vyrobené v zahraničí. Ďalej sme zisťovali, z akého materiálu sú produkty vyrábané, či obsahujú UV stabilizátory, ktoré zaisťujú stálofarebnosť, a tým nám nevyblednú alebo nezažloutnou. Tiež sa môžete dozvedieť, že máme široký výber farieb a aj tak sme oproti konkurencii lacnejší. Výber je na Vás!

Palubovky Labona Konkurencia
Produkt P100 P100 OBI
Pôvod produktu Český výrobca neuvedeno
Materiál z húževnatého PVC z mäkčeného PVC
UV stabilizátory áno neuvedeno
Výber dekorov viac ako 22 farieb biela, hnedá
Na mieru áno áno
Cena za bm (biela) 2,92 Eur 16,81 Eur
Výber je na vás
Srovnání kvality plotů Srovnání kvality plotů