Plotové profily a príslušenstvo

Zostavte si u nás plotové profily a príslušenstvo na mieru - najpredávanejší typ tieniacej techniky na slovenskom trhu. Vyjdú vás na pár korún, vyzerajú fantasticky a nemusíte sa o ne vôbec starať.

Samostatné profily a príslušenstvo má veľkú variabilitu použitia

Všetky komponenty a doplnky sú bez údržbové varianty s UV stabilizáciou. Možnosť dvoch typov plotových polí a podielnikov vo viac ako 35 farebných variant. Veľká variabilita použitia. 

V ponuke nájdete samostatné profily so šírkou 70x22 mm a 100x30 mm a zakrývací profil 50x25 mm. Plotové profily ponúkame v dĺžke 3m, ktoré je možné podľa vašich požiadaviek narezať. Možnosť mať zakončovacie príslušenstvo v zodpovedajúcom odtieni plotového poľa. Systém dutých plastových profilov je možné taktiež použiť na výrobu balkónov, zábradlí, pergol, lavíc, ohrád (detské pieskovisko).

Samostatné profily sú opatrené vysoko kvalitnou exteriérovou fóliou v reálnych dekoroch dreva. Profily sú kašírované obojstranne. Výhodou systému profilov a príslušenstva je nielen ich tvarová a farebná stálosť, ale odolnosť voči UV žiareniu.