zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Podomietková samonosná vonkajšia žalúzia

Najjednoduchšia montáž podomietkovej samonosnej vonkajšej žalúzie

Podomietková samonosná vonkajšia žalúzia je vhodným typom pre zabudovanie vonkajšej žalúzie do fasády. Montuje sa po osadení okien na obvodové murivo a až potom sa zatepľuje dom vrátane žalúzie.

Naše referencie

62
46
51
75
41
32
42
35
34

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Bioklimatická pergola - novinka pre vašu záhradu

Trávite veľa času na záhrade alebo na terase? Sedávate radi so svojou rodinou alebo s priateľmi vonku, ale nebaví vás, keď vám plány kazí počasie? Potom je pre vás bioklimatická pergola ideálnym riešením. Aké sú jej prednosti?

Horizontálne žalúzie na retiazku - klasika, ktorá nikdy neomrzí

Klasické vnútorné žalúzie sú najpredávanejším tovarom v našom e-shope. Trend horizontálnych žalúzií sa stále drží na vrchole a nie je sa čomu čudovať.

Screenové rolety - zatienenie na balkón i pergolu

Radi odpočívate vonku na čerstvom vzduchu a tým najlepším miestom pre tento odpočinok je pre vás balkón alebo napríklad záhradná pergola? Potom tu pre vás máme skvelý tip na zatienenie a prípadne i odclonenie od vetra - screenové rolety.

Užívajte si doma pohodu bez nepozvaných hostí

Ležíte na gauči, otvárate obľúbený časopis alebo napínavú knižku, vedľa seba osviežujúci drink. Tešíte sa na relax, ale zrazu okolo vás začne poletovať mucha a nie a nie zmiznúť a dať vám pokoj. Poznáte to? Vyzrejte na otravný hmyz s okennými a dvernými sieťami.

Zaomietacia samonosná predokenná žalúzia Viva je typom žalúzie so samonosnými vodiacimi lištami. Táto vonkajšia žalúzia je vhodným typom pre zabudovanie do fasády. Montuje sa po osadení okien na obvodové murivo a až potom sa zatepľuje dom vrátane žalúzií. Montáž žalúzie je teda veľmi jednoduchá a rýchla, možné aj na hrubú stavbu.

Horný profil žalúzie je vrátane celého paketu lamiel umiestnený v krycom boxe, ktorý je v podomietkovom prevedení. Ovládanie je možné iba motoricky. Farebné prevedenie v štandardných farbách alebo v prevedení DECORAL. Maximálna šírka žalúzie je 4000 mm. V niektorých rozmeroch je možné žalúziu navoliť aj s integrovanou sieťou.