zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Podomietková samonosná vonkajšia žalúzia

Najjednoduchšia montáž podomietkovej samonosnej vonkajšej žalúzie

Podomietková samonosná vonkajšia žalúzia je vhodným typom pre zabudovanie vonkajšej žalúzie do fasády. Montuje sa po osadení okien na obvodové murivo a až potom sa zatepľuje dom vrátane žalúzie.

Naše referencie

63
48
55
78
57
56
43
36
57

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Získajte komfortné prostredie v podkroví vďaka tieneniu strešných okien

Jar je v plnom rozpuku, príroda sa prebudila k novému životu a pomaly sa blíži k letu.  Nastal najvyšší čas, kedy začať riešiť ochranu podkrovia pred prehriatím a prudkým slniečkom.

Samonosné žalúzie – novinky vo vonkajších žalúziách

Vďaka svojim prednostiam sú vonkajšie žalúzie stále viac žiadané nielen pre novostavby, ale i pre staršie domy. Novinkou na našom e-shope je nový typ samonosných žalúzií.

 

Aký druh tienenia je najvhodnejší do detskej izby?

Pri zariaďovaní detskej izby sa sústredíme najmä na farbu stien a nábytku a často zabúdame na kvalitné tienenie. A to je chyba, pretože možnosť regulácie svetla je pre denné aktivity i kvalitný spánok dieťaťa nevyhnutná. Na výber máme z niekoľkých druhov záclon, roliet alebo žalúzií. Ako vybrať tie správne?

Bioklimatická pergola - novinka pre vašu záhradu

Trávite veľa času na záhrade alebo na terase? Sedávate radi so svojou rodinou alebo s priateľmi vonku, ale nebaví vás, keď vám plány kazí počasie? Potom je pre vás bioklimatická pergola ideálnym riešením. Aké sú jej prednosti?

Podomietková samonosná predokenná žalúzia Viva je typom žalúzie so samonosnými vodiacimi lištami. Táto vonkajšia žalúzia je vhodným typom pre zabudovanie do fasády. Montuje sa po osadení okien na obvodové murivo a až potom sa zatepľuje dom vrátane žalúzií. Montáž žalúzie je teda veľmi jednoduchá a rýchla, možné aj na hrubú stavbu.

Horný profil žalúzie je vrátane celého paketu lamiel umiestnený v krycom boxe, ktorý je v podomietkovom prevedení. Ovládanie je možné iba motoricky. Farebné prevedenie v štandardných farbách alebo v prevedení DECORAL. Maximálna šírka žalúzie je 4000 mm. V niektorých rozmeroch je možné žalúziu navoliť aj s integrovanou sieťou.