zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Priznaná samonosná vonkajšia žalúzia

Najjednoduchšia montáž priznanej samonosnej vonkajšej žalúzie

Priznaná samonosná vonkajšia žalúzia je vhodná pre dodatočnú montáž. Ide o najjednoduchší typ montáže bez nutnosti zásahu do zateplenia domu.

Naše referencie

62
46
51
75
41
32
42
35
34

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Bioklimatická pergola - novinka pre vašu záhradu

Trávite veľa času na záhrade alebo na terase? Sedávate radi so svojou rodinou alebo s priateľmi vonku, ale nebaví vás, keď vám plány kazí počasie? Potom je pre vás bioklimatická pergola ideálnym riešením. Aké sú jej prednosti?

Horizontálne žalúzie na retiazku - klasika, ktorá nikdy neomrzí

Klasické vnútorné žalúzie sú najpredávanejším tovarom v našom e-shope. Trend horizontálnych žalúzií sa stále drží na vrchole a nie je sa čomu čudovať.

Screenové rolety - zatienenie na balkón i pergolu

Radi odpočívate vonku na čerstvom vzduchu a tým najlepším miestom pre tento odpočinok je pre vás balkón alebo napríklad záhradná pergola? Potom tu pre vás máme skvelý tip na zatienenie a prípadne i odclonenie od vetra - screenové rolety.

Užívajte si doma pohodu bez nepozvaných hostí

Ležíte na gauči, otvárate obľúbený časopis alebo napínavú knižku, vedľa seba osviežujúci drink. Tešíte sa na relax, ale zrazu okolo vás začne poletovať mucha a nie a nie zmiznúť a dať vám pokoj. Poznáte to? Vyzrejte na otravný hmyz s okennými a dvernými sieťami.

Priznaná samonosná vonkajšia žalúzia je takým variantom vonkajších žalúzií, u ktorého pri montáži nie je potrebný zásah do ostenia/fasády. Lamely žalúzie sú vedené v samonosných vodiacich lištách, ktoré sa môžu montovať na rám okna. Ide teda o veľmi jednoduchú a rýchlu prípravu pre váš dom. V prípade, že nechcete zasahovať do rámu okna, je možná voľba uchytenia do ostenia.

Horný profil predokennej žalúzie (vrátane celého paketu lamiel) je umiestnený v už skompletizovanom krycom boxe v priznanom prevedení. Ovládanie je možné iba motoricky. Na výber sú farebné prevedenia v štandardných farbách alebo v prevedení DECORAL. Maximálna možná šírka je 4000 mm, výška 2800 mm. V niektorých rozmeroch je možné žalúziu mať aj s integrovanou sieťou proti hmyzu.