zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Priznaná samonosná vonkajšia žalúzia

Najjednoduchšia montáž priznanej samonosnej vonkajšej žalúzie

Priznaná samonosná vonkajšia žalúzia je vhodná pre dodatočnú montáž. Ide o najjednoduchší typ montáže bez nutnosti zásahu do zateplenia domu.

Naše referencie

63
48
55
78
57
56
43
36
57

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Získajte komfortné prostredie v podkroví vďaka tieneniu strešných okien

Jar je v plnom rozpuku, príroda sa prebudila k novému životu a pomaly sa blíži k letu.  Nastal najvyšší čas, kedy začať riešiť ochranu podkrovia pred prehriatím a prudkým slniečkom.

Samonosné žalúzie – novinky vo vonkajších žalúziách

Vďaka svojim prednostiam sú vonkajšie žalúzie stále viac žiadané nielen pre novostavby, ale i pre staršie domy. Novinkou na našom e-shope je nový typ samonosných žalúzií.

 

Aký druh tienenia je najvhodnejší do detskej izby?

Pri zariaďovaní detskej izby sa sústredíme najmä na farbu stien a nábytku a často zabúdame na kvalitné tienenie. A to je chyba, pretože možnosť regulácie svetla je pre denné aktivity i kvalitný spánok dieťaťa nevyhnutná. Na výber máme z niekoľkých druhov záclon, roliet alebo žalúzií. Ako vybrať tie správne?

Bioklimatická pergola - novinka pre vašu záhradu

Trávite veľa času na záhrade alebo na terase? Sedávate radi so svojou rodinou alebo s priateľmi vonku, ale nebaví vás, keď vám plány kazí počasie? Potom je pre vás bioklimatická pergola ideálnym riešením. Aké sú jej prednosti?

Priznaná samonosná vonkajšia žalúzia je takým variantom vonkajších žalúzií, u ktorého pri montáži nie je potrebný zásah do ostenia/fasády. Lamely žalúzie sú vedené v samonosných vodiacich lištách, ktoré sa môžu montovať na rám okna. Ide teda o veľmi jednoduchú a rýchlu prípravu pre váš dom. V prípade, že nechcete zasahovať do rámu okna, je možná voľba uchytenia do ostenia.

Horný profil predokennej žalúzie (vrátane celého paketu lamiel) je umiestnený v už skompletizovanom krycom boxe v priznanom prevedení. Ovládanie je možné iba motoricky. Na výber sú farebné prevedenia v štandardných farbách alebo v prevedení DECORAL. Maximálna možná šírka je 4000 mm, výška 2800 mm. V niektorých rozmeroch je možné žalúziu mať aj s integrovanou sieťou proti hmyzu.