zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Sieť proti hmyzu do strešného okna

Na mieru

Expedícia do 7 pracovných dní

Záruka 24 mesiacov

Sieť proti hmyzu do strešného okna

    • Univerzálny rozmer siete 1,2 m x 1,4 m pre všetky typy strešných okien
    • Môžete si vybrať z dvoch farieb druhov sieťoviny - antracitová je vybavená aj protislnečnou ochranou
    • K inštalácii siete proti hmyzu nepotrebujete vŕtať, uchytíte ju pomocou lepiacich prúžkov na 4 háčiky
predaj skončil

Žiadny hmyz ani v podkroví

Aj keď bývate v dome či byte so strešnými oknami, môžete sa chrániť pred otravným hmyzom. So sieťou proti hmyzu pre strešné okná to ide jednoducho a za pár chvíľ - bez nutnosti vŕtania do okenného rámu alebo ostenia. Okenná sieť je opatrená pružným gumovým lemom, ktorý umožňuje jednoduché otváranie aj zatváranie strešného alebo výklopného okna. Sieť má univerzálny rozmer 1,2 x 1,4 m.

V antracitovej farbe chráni aj proti slnečným lúčom

Sieťovina je k objednaniu v bielej alebo antracitovej farbe. Tá je vyrobená so špecialnou protislnečnou vrstvou Insect Stop SUN PROTECT. Táto okenná sieť chráni nielen proti hmyzu, ale obmedzuje aj slnečné lúče a UV žiarenie, ktoré cez ňu do miestnosti vchádza.

Jednoduchá inštalácia bez vŕtania

Sieť proti hmyzu pripevníte na okno za pomoci 4 háčikov - každý z nich bude upevnený v jednom rohu okenného rámu špeciálnym lepiacim pásikom Powerstrips. K montáži nepotrebujete teda žiadne náradie. Okennú sieť v bielej farbe je možné používať opakovane a prať ju ručne maximálne na 30 °C. Antracitovú sieť s UV ochranou možno jemne utrieť vlhkou handričkou, aby nedošlo k poškodeniu vlákien. Ak budete potrebovať, odstránite ju bez zanechania stôp.

 

Hotovo v dvoch krokoch

1) Pomocou priložených obojstranne lepiacich prúžkov tesa® Powerstrips nalepte do každého rohu okna 1 háčik (háčiky sú súčasťou balenia, rovnako ako lepiace prúžky).


2) Sieť proti hmyzu potom nasaďte na háčiky pri ráme okna.

Upozornenie
Môžete bez problémov dokončiť nezáväznú objednávku, aby sme na vás mali kontaktné údaje vrátane lokácie montáže.

Budeme Vás kontaktovať najneskôr na druhý pracovný deň, kedy oznámime, či je montáž vo Vašej lokalite možná a za akú cenu. Väčšinou 15 % z ceny zákazky s dopravou zdarma. Ako spôsob úhrady, prosím, zvoľte bankový prevod a objednávku neplaťte. Ozveme sa s bližšími inštrukciami.

Zľavový kupón
Vážení zákazníci, prijmite prosím náš dar vo forme zľavového kupónu pre váš budúci nákup na stránke plotypalubky.cz
Váš kód pre zľavu je: Labona3
Zavolať späť