zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Tienenie do strešných okien

Zostavte si u nás tienenie do strešných okien na mieru. Či už sa rozhodnete pre žalúzie, rolety alebo plissé - urobíte dobre, pretože predávame len kvalitu s obrovskou škálou materiálov, farieb a vzorov. Pozrite sa sami.

Naše referencie

63
48
55
78
57
56
43
36
57

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Rolety a žalúzie strešným oknám svedčia

Rolety a žalúzie vnášajú do našich domovov osobitý charakter a to platí i pre podkrovné priestory.
Skôr ako vyrazíte na nákup, položte si otázku: Aké riešenie hľadám?

Ako správne zvoliť látku ku tienenie?

Jedným z najdôležitejších bodov pri výbere žalúzií je vhodný výber tieniaci látky. Chcete, aby cez ňu neprenikol ani lúč svetla? Alebo sa cez ňu chcete pozerať von? To je prvá vec, v ktorej musíte mať jasno.

Ako na zatienenie podkrovia?

Prázdne podkrovné priestory majú svoje čaro a atmosféru, ktorá priamo nabáda k vytvoreniu originálnej súčasti bývania. Väčšinou sú atypické a všetko vybavenie je potreba premyslieť tak, aby do interiéru sedelo. Zatienenie strešných okien je na pôde nielen nutnosťou, ale aj krásnym doplnkom, ktorý zladí dizajn celej izby.

Elegantný tienenia do podkrovia a strešných okien

Vyvraciame mýty o tom, že v podkroví je počas horúcich letných dní neznesiteľne. Naše rolety, žalúzie a plisse do strešných okien zabraňujú nadmernému prehrievaniu podkrovia, takže v ňom konečne budete môcť v pokoji pracovať, spať alebo napríklad vystrájať s deťmi.

Navyše si sami vyberiete, či chcete žalúzie s ovládaním na retiazku alebo na tyčku so šnúrkou. Roletky vzorované alebo jednofarebné. Úplne zatemňujúce alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. S ovládacie tyčou (vhodné pre ťažko dostupná okna) alebo bez nej. Či voliteľné plisse s pevným horným profilom, s posuvným horným a spodným profilom alebo využiť dvoulátkové tienenie. Záleží len na vás. Nadefinujte si tienenie do strešných okien a my vám ho vyrobíme. Presne na mieru a len pre vás. Neviete ako sieten do podkrovia a strešných okien vybrať?  

Ponúkame 3 druhy strešného tienenie:

  1. Látková roleta R-lite - vhodná do všetkých typov strešných okien - stačí uviesť výrobcu. Kvalitné prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami zabezpečuje mizivý prienik svetla s vhodne zvolenou látkou. Na výber v látkach máte možnosť zvoliť jednofarebné, zatemňujúcej alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. Niektoré typy látok ponúkame v špeciálnej nehorľavej úprave. Štandardné ovládanie R-lite je ťahom za dolný profil, pre horšie dostupnejšie odporúčame zvoliť ovládaciu tyč (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Montáž látkové rolety R-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2. Látky ponúkame v materiálovom prevedení: 100% PES, 100% PES Satin, 100% Trevira CS, Glass fibre-PVC.
  2. Horizontálne žalúzie V-lite - interiérová žalúzia vyrobená pre všetky typy strešných okien. Prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami v kombinácii s vhodne vybraným odtieňom lamiel zabezpečuje plynulú reguláciu svetla. Ak je vaša okno umiestnené vo vyššej polohe, môžete využiť ovládanie pomocou ovládacej tyče (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Profily a vodiace lišty z eloxovaného hliníka. Montáž horizontálne žalúzie V-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2.
  3. Plisse DFC - ide o skladanú látkovú žalúziu, ktorá predstavuje nový moderný tieniaci prvok. U plisse máte na výber z mnohých látok, ktoré majú svoje stupňa priepustnosti a tým tak zvoliť tú pravú pre vaše strešné tienenie. Naviac u plisse máte možnosť kombináciu látok a teda môžete zvoliť jednu látku ako záclony cez deň a pre pokojný spánok zvolíte plne zatemňujúce látku. Výber je len na Vás. Plisse je vhodné pre všetky typy strešných okien. Až 3 farebné možnosti profilov a ostatných komponentov. Ovládanie za pomocou dolnej lišty alebo pre horšie dostupnosť okien je možné zvoliť pevnú tyč (1,5 m). Plisované látky ponúkame v materiálovom prevedení 100% PE.