zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Tienenie do strešných okien

Zostavte si u nás tienenie do strešných okien na mieru. Či už sa rozhodnete pre žalúzie, rolety alebo plissé - urobíte dobre, pretože predávame len kvalitu s obrovskou škálou materiálov, farieb a vzorov. Pozrite sa sami.

Neviete, ktoré Tienenie do strešných okien vybrať, alebo chcete poradiť?

Radi Vám poradíme, zavolajte alebo napíšte nám

Darina Prokešová

Volajte na telefón

Píšte na e-mail

Naše referencie

65
50
56
99
57
72
43
56
64

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Rolety a žalúzie strešným oknám svedčia

Rolety a žalúzie vnášajú do našich domovov osobitý charakter a to platí i pre podkrovné priestory.
Skôr ako vyrazíte na nákup, položte si otázku: Aké riešenie hľadám?

Ako správne zvoliť látku na zatienenie?

Jedným z najdôležitejších bodov pri výbere žalúzií je vhodný výber tieniacej látky. Chcete, aby cez ňu neprenikol ani lúč svetla? Alebo sa cez ňu chcete pozerať von? To je prvá vec, v ktorej musíte mať jasno.

Ako na zatienenie podkrovia?

Prázdne podkrovné priestory majú svoje čaro a atmosféru, ktorá priamo nabáda k vytvoreniu originálnej súčasti bývania. Väčšinou sú atypické a všetko vybavenie je potreba premyslieť tak, aby do interiéru sedelo. Zatienenie strešných okien je na pôde nielen nutnosťou, ale aj krásnym doplnkom, ktorý zladí dizajn celej izby.

Elegantné tienenie do podkrovia a strešných okien

Vyvraciame mýty o tom, že v podkroví je počas horúcich letných dní neznesiteľne. Naše rolety, žalúzie a plissé do strešných okien zabraňujú nadmernému prehrievaniu podkrovia, takže v ňom konečne budete môcť v kľude pracovať, spať alebo napríklad vystrájať s deťmi.

Naviac si sami vyberiete, či chcete žalúzie s ovládaním na retiazku alebo na tyčku so šnúrkou. Roletky vzorované alebo jednofarebné. Úplne zatemňujúce alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. S ovládacou tyčou (vhodné pre ťažko dostupné okná) alebo bez nej. Či voliteľné plissé s pevným horným profilom, s posuvným horným a spodným profilom alebo využiť dvojlátkové tienenie. Záleží len na vás. Nadefinujte si tienenie do strešných okien a my vám ho vyrobíme. Presne na mieru a len pre vás. Neviete ako tienenie do podkrovia a strešných okien vybrať? Poradíme vám v našom poradcovi.

Cena strešného tienenia od výrobcu Isotra je veľmi prijateľná. Vývoji strešného tienenia venovala veľkú časť a dnes dokáže za priaznivú cenu vyrobiť tienenie pre okná Velux, Roto, Fakro a dalších výrobcov strešných okien.

Ponúkame 4 druhy strešného tienenie - cena:

  1. Látková roleta R-lite cena od 39.42 € s DPH - vhodná do všetkých typov strešných okien - stačí uviesť výrobcu. Kvalitné prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami zabezpečuje mizivý prienik svetla s vhodne zvolenou látkou. Na výber z látok máte možnosť zvoliť jednofarebné, zatemňujúce alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. Niektoré typy látok ponúkame v špeciálnej nehorľavej úprave. Štandardné ovládanie R-lite je ťahom za dolný profil, pre horšie dostupné miesta odporúčame zvoliť ovládaciu tyč (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Montáž látkovej rolety R-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2. Látky ponúkame v materiálovom prevedení: 100 % PES, 100 % PES Satin, 100 % Trevira CS, Glass fibre-PVC.
  2. Horizontálna žalúzia V-lite cena od 51.05 € s DPH - interiérová žalúzia vyrobená pre všetky typy strešných okien. Prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami v kombinácii s vhodne vybraným odtieňom lamiel zabezpečuje plynulú reguláciu svetla. Ak je vaše okno umiestnené vo vyššej polohe, môžete využiť ovládanie pomocou ovládacej tyče (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2 m). Profily a vodiace lišty z eloxovaného hliníka. Montáž horizontálnej žalúzie V-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2.
  3. Plissé DFC cena od 84.75 € s DPH - ide o skladanú látkovú žalúziu, ktorá predstavuje nový moderný tieniaci prvok. U plissé máte na výber z mnohých látok, ktoré majú svoje stupne priepustnosti a tým tak zvoliť tú pravú pre vaše strešné tienenie. Naviac u plissé máte možnosť kombinácie látok a teda môžete zvoliť jednu látku ako záclonovinu cez deň a pre pokojný spánok zvolíte celkom zatemňujúcu látku. Výber je len na vás. Plissé je vhodné pre všetky typy strešných okien. Až 3 farebné možnosti profilov a ostatných komponentov. Ovládanie pomocou dolnej lišty alebo pre horšiu dostupnosť okien je možné zvoliť pevnú tyč (1,5 m). Plisované látky ponúkame v materiálovom prevedení 100 % PES.
  4. Screen SKY cena od 61.53 € s DPH - strešná roleta pre vonkajšie tienenie - viac v sekcii Screenové rolety.