Máme DOPRAVU ZADARMO na všetko bez obmedzenia! Od teraz, navždy.

K personalizácii obsahu, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne médiá a analýzy. Partneri tieto údaje môžu skombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré získali v dôsledku toho, že používate ich služby.

zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Vonkajšie markízy

Zostavte si u nás vonkajšiu markízu na mieru. Je to jediná vec, ktorá vám na záhrade chýba k perfektnému grilovaniu a ďalším pôžitkom pri slnečných dňoch. Zároveň markíza ochráni aj pred miernym dažďom a zrakom ostatných. Pozrite sa na všetky varianty a užite si posedenie naplno.

Neviete, ktoré Vonkajšie markízy vybrať, alebo chcete poradiť?

Radi Vám poradíme, zavolajte alebo napíšte nám

Karel Král

Volajte na telefón

Píšte na e-mail

Naše referencie

65
50
56
99
57
72
43
56
64

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Prečo zaistiť markízu motorovým pohonom?

Väčšina zákazníkov by rada ušetrila a vonkajšiu markízu by chceli ovládať kľukou. My z odboru však väčšinou hovoríme razantné NIE. 

Jak zatieniť francúzske okna? Vsaďte na vertikálne žalúzie

Francúzska okná sú krásne, veľké a vďaka nim máme v dome mnoho svetla. Na druhej strane sa však môžete cítiť ako na výstave, kde sme my exponátmi. Pohľadu cudzích ľudí do nášho bývania nie sú nikomu príjemné. Možnosti ako zatieniť francúzske okná je mnoho. Aké typy tienenia použiť, aby sme v dome regulovať svetlo, teplo a taktiež mali nejaké súkromie?

5 najpoužívanejších druhov tienenia: Ktorý máte doma vy?

Domov je miesto, kde sme sami sebou, kde si môžete konečne v kľude vydýchnuť, miesto kde sa môžete schovať...Jednoducho miesto, kde nechceme, aby nás bolo vidieť. A k tomu slúži tienenie okien, ktoré sa v posledných rokov stalo nevyhnutnou a samozrejmou súčasťou domácnosti. Viete, aké sú najčastejšie druhy?

Textil na terase: aká by mala byť látka pre markízu?

Či už máte k dispozícii balkón, terasu alebo rovno celú záhradu, vždy musíte myslieť nato ako do priestoru vhodne umiestniť vonkajší nábytok a ako zvoliť vonkajšie tienenie aby vám bolo príjemne.

Vonkajšie markízy chránia pred silným slnkom i dažďom

Rozdelenie výrobkov podľa ceny

Vonkajšia markíza JASMÍNA bez nosného profilu, výsuv 1500 x šírka 2000 mm, kľuka 446,49 € s DPH
Vonkajšia markíza STELA s nosným profilom, výsuv 1500 x šírka 2000 mm, motor 692,68 € s DPH
Vonkajšia markíza kazetová kazetová, výsuv 1500 x šírka 2050 mm, kľuka 845,98 € s DPH
Vonkajšia markíza DAKOTA kazetová, výsuv 2000 x šírka 2550 mm, motor 2.083,34 € s DPH

Vonkajšie markízy slúžia k zatieneniu oddychových i úžitkových plôch, predzáhradiek a výkladných skríň. Ponúkajú širokú škálu typov a farieb látok, ktoré sú upravené impregnáciou. Tým docielime ich stálej farebnosti, zvýšenie odolnosti voči nečistotám a plesniam. Jedná sa o výsuvné ramenové vonkajšie markízy vrátane kazetových, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov s najprísnejšími požiadavkami na tieto výrobky.