zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu
Ako Vám tovar
doručíme?

Tovar objednaný v našom internetovom obchode Vám podľa objemu a veľkosti zásielky doručí prepravná spoločnosť. Pri objednávkach nad 150 € je doprava ZADARMO. Poplatok za dopravu pri menších objednávkach je 4,99 € v rámci celého Slovenska. Cena dopravy je rovnaká pre všetky produkty. Jedinou výnimkou sú garážové brány v nadštandardnom prevedení, cena za dopravu týchto brán sa účtuje individuálne.

Všetky montážne návody potom nájdete u jednotlivých produktov v sekcii: Návody. A keby ste si predsa len nevedeli s niečím rady, môžete nás kontaktovať na e-mailovej adrese info@labona.skalebo na telefónnom čísle +421 233 329 126. Rádi vám poradíme.

            
Ako môžete
zaplatiť?
  • Prevodom z účtu
  • Platební kartou
  • Online bankovní prevod
  • Dobírka

 

                         

Platba prevodom z účtu je základná platba objednávok, ktorú je možné uskutočniť prostredníctvom internetového bankovníctva alebo priamo v banke. Po prihlásení do internetového bankovníctva zadáte platbení príkaz. Platba sa pripíše na náš účet do ďalšieho dňa. V prípade rovnakej banky sa platba pripíše za pár minút.

Pro online platby využíváme Platobnú bránu GoPay, PayPal

 

GoPay je platobná brána, ktorá umožňuje bezpečne vykonávať platby priamo na stránkach elektronických obchodov – platby cez internet a to viac ako 10 rokov. Platobná brána GoPay je absolútne bezpečná vďaka technológii 3D Secure a používa ju viac ako 18 000 obchodníkov. Na bránu dohliada ČNB, má zabezpečený SSL certifikát a ďalšie zabezpečenie.

PayPal je internetový platobný systém. Umožňuje presuny peňazí medzi účtami PayPalu, ktoré sú identifikované e-mailovými adresami. Účet môže byť prepojený s jednou alebo viacerými platobnými kartami. Platobná karta musí mať povolené internetové platby, ale nemusí byť embosovaná. Transakcie sú pre kupujúcich bezplatné. Týmto spôsobom je možné posielať alebo dostať peniaze z 203 krajín v 26 menách, bez toho aby ste si museli zriaďovať bankové účty v rôznych menách, ktoré sú vedené za poplatky svojej banke. PayPal zároveň pracuje ako ďalšia bezpečnostná zóna na ochranu účtu.