Menu
Doprava je u nás vždy zadarmo

Doprava a platba

Ako Vám tovar
doručíme?

Tovar objednaný v našom internetovom obchode Vám podľa objemu a veľkosti zásielky doručí prepravná spoločnosť. Doprava je po celom Slovensku úplne ZADARMO!

Všetky montážne návody potom nájdete u jednotlivých produktov v sekcii: Návody. A keby ste si predsa len nevedeli s niečím rady, môžete nás kontaktovať na e-mailovej adrese info@labona.sk. Rádi vám poradíme.

Ako môžete
zaplatiť?
  • Prevodom z účtu
  • Platební kartou
  • Online bankovní prevod

Pro online platby využíváme Platobnú bránu The Pay, PayPal

ThePay je platobná brána, ktorá umožňuje bezpečne vykonávať platby priamo na stránkach elektronických obchodov – platby cez internet. Platobná brána ThePay je absolútne bezpečná. Na bránu dohliada ČNB, má zabezpečený SSL certifikát, 3D Secure a ďalšie zabezpečenie.

PayPal je internetový platobný systém. Umožňuje presuny peňazí medzi účtami PayPalu, ktoré sú identifikované e-mailovými adresami. Účet môže byť prepojený s jednou alebo viacerými platobnými kartami. Platobná karta musí mať povolené internetové platby, ale nemusí byť embosovaná. Transakcie sú pre kupujúcich bezplatné. Týmto spôsobom je možné posielať alebo dostať peniaze z 203 krajín v 26 menách, bez toho aby ste si museli zriaďovať bankové účty v rôznych menách, ktoré sú vedené za poplatky svojej banke. PayPal zároveň pracuje ako ďalšia bezpečnostná zóna na ochranu účtu.

 

K 1.3.2017 patríme do II. fázy EET

"Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín. ", ak daňovník eviduje v danom pokladničnom mieste tržby v bežnom režime.

Neuveriteľné ceny
Až o 60 % nižšie, ako bežne
Doprava zadarmo
Po celém Slovensku
Európsky výrobok
Záruka 2-10 let
Bezpečná platba
Plaťte bezpečne cez platobné brány