Menu
Radca Radca
Doprava je u nás vždy zadarmo
Pohodlne s dobierkou
Asistovaná objednávka

Tienenie do strešných okien

Elegantný tienenia do podkrovia a strešných okien

Vyvraciame mýty o tom, že v podkroví je počas horúcich letných dní neznesiteľne. Naše rolety, žalúzie a plisse do strešných okien zabraňujú nadmernému prehrievaniu podkrovia, takže v ňom konečne budete môcť v pokoji pracovať, spať alebo napríklad vystrájať s deťmi.

Navyše si sami vyberiete, či chcete žalúzie s ovládaním na retiazku alebo na tyčku so šnúrkou. Roletky vzorované alebo jednofarebné. Úplne zatemňujúce alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. S ovládacie tyčou (vhodné pre ťažko dostupná okna) alebo bez nej. Či voliteľné plisse s pevným horným profilom, s posuvným horným a spodným profilom alebo využiť dvoulátkové tienenie. Záleží len na vás. Nadefinujte si tienenie do strešných okien a my vám ho vyrobíme. Presne na mieru a len pre vás. Neviete ako sieten do podkrovia a strešných okien vybrať?  

Ponúkame 3 druhy strešného tienenie:

  1. Látková roleta R-lite - vhodná do všetkých typov strešných okien - stačí uviesť výrobcu. Kvalitné prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami zabezpečuje mizivý prienik svetla s vhodne zvolenou látkou. Na výber v látkach máte možnosť zvoliť jednofarebné, zatemňujúcej alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. Niektoré typy látok ponúkame v špeciálnej nehorľavej úprave. Štandardné ovládanie R-lite je ťahom za dolný profil, pre horšie dostupnejšie odporúčame zvoliť ovládaciu tyč (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Montáž látkové rolety R-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2. Látky ponúkame v materiálovom prevedení: 100% PES, 100% PES Satin, 100% Trevira CS, Glass fibre-PVC.
  2. Horizontálne žalúzie V-lite - interiérová žalúzia vyrobená pre všetky typy strešných okien. Prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami v kombinácii s vhodne vybraným odtieňom lamiel zabezpečuje plynulú reguláciu svetla. Ak je vaša okno umiestnené vo vyššej polohe, môžete využiť ovládanie pomocou ovládacej tyče (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Profily a vodiace lišty z eloxovaného hliníka. Montáž horizontálne žalúzie V-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2.
  3. Plisse DFC - ide o skladanú látkovú žalúziu, ktorá predstavuje nový moderný tieniaci prvok. U plisse máte na výber z mnohých látok, ktoré majú svoje stupňa priepustnosti a tým tak zvoliť tú pravú pre vaše strešné tienenie. Naviac u plisse máte možnosť kombináciu látok a teda môžete zvoliť jednu látku ako záclony cez deň a pre pokojný spánok zvolíte plne zatemňujúce látku. Výber je len na Vás. Plisse je vhodné pre všetky typy strešných okien. Až 3 farebné možnosti profilov a ostatných komponentov. Ovládanie za pomocou dolnej lišty alebo pre horšie dostupnosť okien je možné zvoliť pevnú tyč (1,5 m). Plisované látky ponúkame v materiálovom prevedení 100% PE.

 

Neuveriteľné ceny
Až o 60 % nižšie, ako bežne
Doprava zadarmo
Po celom Slovensku
Európsky výrobok
Záruka 2-10 rokov
Nákup na dobierku
Nakupujte bez rizika, plaťte dobierkou