Tienenie do strešných okien

Zostavte si u nás tienenie do strešných okien na mieru - najpredávanejší typ tieniacej techniky na slovenskom trhu. Vyjdú vás na pár korún, vyzerajú fantasticky a nemusíte sa o ne vôbec starať.

Naše referencie

47
6
14
13
9
7
8
8
5

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Jak vybrať látku pre screenové rolety?

Podľa vlastnosti látok si určite vyberiete pre vás tu pravú. Látky sú v rôznom materiálovom zložení, ktorý je vhodný pre klientov čo riešia vysokú ohňovzdornosť alebo následky na životnom prostredí. Nižšie nájdete všetky potrebné hodnoty, aby sme zistili ktorá látkou je tou vašou. Po správnom výbere nájdete nižšie aj hodnoty priepustnosti svetla do interiéru.

Klasická horizontálna žalúzia je najpredávanejším tienením. Ako to je možné?

Moderné štýly interiéru sa neustále menia, nové trendy ovplyvňujú ich vybavenie. V našich bytoch však stále zostáva základný tieniaci produkt, ktorým je klasická hliníková žalúzia. Táto žalúzia sa využíva k zatieneniu bytov, domov, chalúp, kancelárií, výrobných hál, obchodov – a mnoho ďalších miest.

Kde všade sa dajú využiť plastové plotové profily?

Vedeli ste o tom, že plastové plotové profily nemusíte použiť len pre zostavenie plotového poľa? Čo tak nový záhradný stolík alebo lavičky? Vyskúšajte lacnú variantu s ktorou môžete získať trvanlivý záhradný nábytok v dekore, ktorý si sami zvolíte.

Netypické vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú elegantné, ľahko sa udržujú a naviac sa hodia nielen pre väčšie presklené plochy, ale aj pre plochy atypické. Ak vám tento typ tienenia páči, môžete si ho nechať v podstate pre akékoľvek okno.

Elegantný tienenia do podkrovia a strešných okien

Vyvraciame mýty o tom, že v podkroví je počas horúcich letných dní neznesiteľne. Naše rolety, žalúzie a plisse do strešných okien zabraňujú nadmernému prehrievaniu podkrovia, takže v ňom konečne budete môcť v pokoji pracovať, spať alebo napríklad vystrájať s deťmi.

Navyše si sami vyberiete, či chcete žalúzie s ovládaním na retiazku alebo na tyčku so šnúrkou. Roletky vzorované alebo jednofarebné. Úplne zatemňujúce alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. S ovládacie tyčou (vhodné pre ťažko dostupná okna) alebo bez nej. Či voliteľné plisse s pevným horným profilom, s posuvným horným a spodným profilom alebo využiť dvoulátkové tienenie. Záleží len na vás. Nadefinujte si tienenie do strešných okien a my vám ho vyrobíme. Presne na mieru a len pre vás. Neviete ako sieten do podkrovia a strešných okien vybrať?  

Ponúkame 3 druhy strešného tienenie:

  1. Látková roleta R-lite - vhodná do všetkých typov strešných okien - stačí uviesť výrobcu. Kvalitné prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami zabezpečuje mizivý prienik svetla s vhodne zvolenou látkou. Na výber v látkach máte možnosť zvoliť jednofarebné, zatemňujúcej alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. Niektoré typy látok ponúkame v špeciálnej nehorľavej úprave. Štandardné ovládanie R-lite je ťahom za dolný profil, pre horšie dostupnejšie odporúčame zvoliť ovládaciu tyč (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Montáž látkové rolety R-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2. Látky ponúkame v materiálovom prevedení: 100% PES, 100% PES Satin, 100% Trevira CS, Glass fibre-PVC.
  2. Horizontálne žalúzie V-lite - interiérová žalúzia vyrobená pre všetky typy strešných okien. Prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami v kombinácii s vhodne vybraným odtieňom lamiel zabezpečuje plynulú reguláciu svetla. Ak je vaša okno umiestnené vo vyššej polohe, môžete využiť ovládanie pomocou ovládacej tyče (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Profily a vodiace lišty z eloxovaného hliníka. Montáž horizontálne žalúzie V-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2.
  3. Plisse DFC - ide o skladanú látkovú žalúziu, ktorá predstavuje nový moderný tieniaci prvok. U plisse máte na výber z mnohých látok, ktoré majú svoje stupňa priepustnosti a tým tak zvoliť tú pravú pre vaše strešné tienenie. Naviac u plisse máte možnosť kombináciu látok a teda môžete zvoliť jednu látku ako záclony cez deň a pre pokojný spánok zvolíte plne zatemňujúce látku. Výber je len na Vás. Plisse je vhodné pre všetky typy strešných okien. Až 3 farebné možnosti profilov a ostatných komponentov. Ovládanie za pomocou dolnej lišty alebo pre horšie dostupnosť okien je možné zvoliť pevnú tyč (1,5 m). Plisované látky ponúkame v materiálovom prevedení 100% PE.