Tienenie do strešných okien

Zostavte si u nás tienenie do strešných okien na mieru. Či už sa rozhodnete pre žalúzie, rolety alebo plissé - urobíte dobre, pretože predávame len kvalitu s obrovskou škálou materiálov, farieb a vzorov. Pozrite sa sami.

proc Tienenie do strešných okien?
pustit video 58 vteřin

"Vo videu vám ukážeme najväčšie obavy a dôvody nákupu žalúzií na mieru online."

Naše referencie

59
45
47
68
37
31
39
34
32

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Prečo ľudia objednávajú tieniacu techniku? 3. diel: Vertikálne žalúzie

Prečo ľudia objednávajú vertikálne žalúzie? Jedným z dôvodov je, že zatienia väčšie sklenené plochy, čoho hojne využívajú najmä firmy. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, z nehorľavého, ktorý sa oplatí do kancelárskych priestorov či z materiálu so skleným vláknom, ktorý zase uvítajú alergici. Môžete ich namontovať aj do priestoru a opticky tak predeliť miestnosť napríklad na pracovisku alebo v domácnosti, čo je výhodné aj tam, kde sa dvere alebo dvierka namontovať nedajú.

Ako vybrať vonkajšie žalúzie? Položte si 3 otázky

Chcete si zaobstarať vonkajšie tienenie a neviete, podľa čoho vyberať? Stačí si položiť 3 zásadné otázky a z vašich odpovedí budete ihneď vedieť, aké vonkajšie žalúzie sú pre vás tie pravé. Prečítajte si tiež, aké sú 3 najväčšie výhody vonkajšieho tienenia, nech v tom máte jasno.

Ako postupovať pri reklamácii?

Nákup na e-shopoch dnes už nie je nič neobvyklé. Je to lacné, rýchle a pohodlné. Problém nastáva v prípade, že tovar, ktorý ste si objednali, nezodpovedá vašim predstavám alebo je poškodený. Potom je na čase ho reklamovať. Ako na to?

S japonskými stenami bude váš interiér stredom pozornosti

Vnútorné látkové tienenie je stále žiadané a zákazníci hľadajú originálne kúsky, ktoré interiér nielen ochránia pred slnečnými lúčmi, ale zároveň ho oživia. Trendy variant je japonské posuvné steny, ktoré nielen zatienia, ale taktiež pomôžu predeliť miestnosť.

Elegantný tienenia do podkrovia a strešných okien

Vyvraciame mýty o tom, že v podkroví je počas horúcich letných dní neznesiteľne. Naše rolety, žalúzie a plisse do strešných okien zabraňujú nadmernému prehrievaniu podkrovia, takže v ňom konečne budete môcť v pokoji pracovať, spať alebo napríklad vystrájať s deťmi.

Navyše si sami vyberiete, či chcete žalúzie s ovládaním na retiazku alebo na tyčku so šnúrkou. Roletky vzorované alebo jednofarebné. Úplne zatemňujúce alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. S ovládacie tyčou (vhodné pre ťažko dostupná okna) alebo bez nej. Či voliteľné plisse s pevným horným profilom, s posuvným horným a spodným profilom alebo využiť dvoulátkové tienenie. Záleží len na vás. Nadefinujte si tienenie do strešných okien a my vám ho vyrobíme. Presne na mieru a len pre vás. Neviete ako sieten do podkrovia a strešných okien vybrať?  

Ponúkame 3 druhy strešného tienenie:

  1. Látková roleta R-lite - vhodná do všetkých typov strešných okien - stačí uviesť výrobcu. Kvalitné prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami zabezpečuje mizivý prienik svetla s vhodne zvolenou látkou. Na výber v látkach máte možnosť zvoliť jednofarebné, zatemňujúcej alebo čiastočne prepúšťajúce svetlo. Niektoré typy látok ponúkame v špeciálnej nehorľavej úprave. Štandardné ovládanie R-lite je ťahom za dolný profil, pre horšie dostupnejšie odporúčame zvoliť ovládaciu tyč (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Montáž látkové rolety R-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2. Látky ponúkame v materiálovom prevedení: 100% PES, 100% PES Satin, 100% Trevira CS, Glass fibre-PVC.
  2. Horizontálne žalúzie V-lite - interiérová žalúzia vyrobená pre všetky typy strešných okien. Prevedenie s hliníkovými vodiacimi lištami v kombinácii s vhodne vybraným odtieňom lamiel zabezpečuje plynulú reguláciu svetla. Ak je vaša okno umiestnené vo vyššej polohe, môžete využiť ovládanie pomocou ovládacej tyče (v dĺžke od 0,5 m do 2 m) alebo využiť teleskopickú tyč s kĺbom a hákom (v dĺžke 2m). Profily a vodiace lišty z eloxovaného hliníka. Montáž horizontálne žalúzie V-lite je priamo do okenného krídla strešného okna. Maximálna garantovaná plocha je 1,5 m2.
  3. Plisse DFC - ide o skladanú látkovú žalúziu, ktorá predstavuje nový moderný tieniaci prvok. U plisse máte na výber z mnohých látok, ktoré majú svoje stupňa priepustnosti a tým tak zvoliť tú pravú pre vaše strešné tienenie. Naviac u plisse máte možnosť kombináciu látok a teda môžete zvoliť jednu látku ako záclony cez deň a pre pokojný spánok zvolíte plne zatemňujúce látku. Výber je len na Vás. Plisse je vhodné pre všetky typy strešných okien. Až 3 farebné možnosti profilov a ostatných komponentov. Ovládanie za pomocou dolnej lišty alebo pre horšie dostupnosť okien je možné zvoliť pevnú tyč (1,5 m). Plisované látky ponúkame v materiálovom prevedení 100% PE.