Vertikálne žalúzie

Zostavte si u nás vertikálne žalúzie na mieru. Či už pre zatienenie väčších plôch, rozdelenie miestností alebo dizajnovým  osviežením sú vertikálne žalúzie veľmi obľúbenou tieniacou technikou nielen do kancelárií firiem. Na výber sú desiatky vzorov, farieb a materiálov. Stačí si vybrať.

proc Vertikálne žalúzie?
pustit video 58 vteřin

"Vo videu vám ukážeme najväčšie obavy a dôvody nákupu žalúzií na mieru online."

Naše referencie

59
45
47
67
37
31
39
34
32

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Ako postupovať pri reklamácii?

Nákup na e-shopoch dnes už nie je nič neobvyklé. Je to lacné, rýchle a pohodlné. Problém nastáva v prípade, že tovar, ktorý ste si objednali, nezodpovedá vašim predstavám alebo je poškodený. Potom je na čase ho reklamovať. Ako na to?

S japonskými stenami bude váš interiér stredom pozornosti

Vnútorné látkové tienenie je stále žiadané a zákazníci hľadajú originálne kúsky, ktoré interiér nielen ochránia pred slnečnými lúčmi, ale zároveň ho oživia. Trendy variant je japonské posuvné steny, ktoré nielen zatienia, ale taktiež pomôžu predeliť miestnosť.

Ako som nakupovala látkové rolety cez e-shop

Aj žena dokáže do svojho domova sama vybrať, vymerať, nakúpiť a namontovať látkové rolety, tak aby nielen ladili k interiéru, ale taktiež perfektne tienili. Neveríte? Podívajte sa na náš článok, dokážeme vám, že to nie je nič neobvyklého ani ťažkého.

Potrebujete niečo schovať alebo oddeliť? Vsaďte na modernú japonskú stenu

Každý z nás občas vo svojom byte rieši, ako čo najefektívnejšie oddeliť alebo predĺžiť veľké miestnosti, prípadne ako zakryť kúty, do ktorých nechcete aby bolo vidieť. Ako to vyriešiť, ak sa jedná o prechodnú dobu? Čo ak stavba priečky sa nakoniec ukáže ako zbytočná, alebo si to v prenajatom byte nemôžete dovoliť? Potom vsaďte na japonskú stenu.

Vertikálne žalúzie u nás 100% na mieru

Rozdělení výrobků podle ceny

Vertikálne žalúzie cena - rozmer 300x300 mm Farva látky - štandardné 16.42 EUR s DPH
Vertikálne žalúzie cena - rozmer 300x300 mm Farva látky - nadštandardné 16.88 EUR s DPH
Vertikálne žalúzie cena - rozmer 300x300 mm Farva látky - luxusné 17.62 EUR s DPH
Vertikálne žalúzie cena - rozmer 300x300 mm Farva látky - úplne zatemňujúca 17.65 EUR s DPH

Vertikálne žalúzie na mieru - najobľúbenejší látkové tienenie na trhu. Sú vynikajúce na zatienenie veľkých presklených plôch aj elegantnému predelenie miestností. Vďaka praktickému závažie na konci lamiel za každých okolností zostávajú dokonale napnuté a skvele vyzerajú. Kvalita použitých materiálov je potom zárukou toho, že vám vertikálne žalúzie veľmi dlho vydrží.

Prednosti a výhody vertikálnych žalúzií:

  • Široký výber látok rôznych farieb a materiálov (záclonovina - silueta - úplne zatemňujúca)
  • Atypické prevedenie na vyžiadanie
  • Zútulní interiér a doplní ho o moderný a elegantný prvok
  • Ochráni pred ostrým svetlom a nežiaducimi pohľadmi

Vertikálne žalúzie sú aj vhodným doplnkom pre zakrytie malých výklenkov vo vašej domácnosti. Nehorľavé materiály sú veľkou obľubou pre kancelárske priestory a materiály s obsahom skleného vlákna uvítajú alergici. Ako správne zvoliť látku? Viac v našom blogu tu.

Výber vertikálnych látok ponúkame v materiálovom prevedení:

  • 100% PES
  • 100% Trevira CS
  • Glass fiber-PVC

Lamely vertikálnych žalúzií ponúkame v šírke 89 mm a 127 mm. Ide o údaj šírky jednej lamely a tak môžete zvoliť užšie alebo štandardné lamely podľa dizajnu vašich priestorov.

Pestrý výber sťahovania panelov - na stranu (na ovládanie, od ovládania) - do stredu - ku krajom (opona). Dve možnosti montáže 1. do okenného otvoru (strop) alebo 2. pred okenný otvor (stena). Maximálna garantovaná plocha je 12,5 m2.