Vertikálne žalúzie

Zostavte si u nás vertikálne žalúzie na mieru - najpredávanejší typ tieniacej techniky na slovenskom trhu. Vyjdú vás na pár korún, vyzerajú fantasticky a nemusíte sa o ne vôbec starať.

Naše referencie

47
6
14
13
9
7
8
8
5

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Jak vybrať látku pre screenové rolety?

Podľa vlastnosti látok si určite vyberiete pre vás tu pravú. Látky sú v rôznom materiálovom zložení, ktorý je vhodný pre klientov čo riešia vysokú ohňovzdornosť alebo následky na životnom prostredí. Nižšie nájdete všetky potrebné hodnoty, aby sme zistili ktorá látkou je tou vašou. Po správnom výbere nájdete nižšie aj hodnoty priepustnosti svetla do interiéru.

Klasická horizontálna žalúzia je najpredávanejším tienením. Ako to je možné?

Moderné štýly interiéru sa neustále menia, nové trendy ovplyvňujú ich vybavenie. V našich bytoch však stále zostáva základný tieniaci produkt, ktorým je klasická hliníková žalúzia. Táto žalúzia sa využíva k zatieneniu bytov, domov, chalúp, kancelárií, výrobných hál, obchodov – a mnoho ďalších miest.

Kde všade sa dajú využiť plastové plotové profily?

Vedeli ste o tom, že plastové plotové profily nemusíte použiť len pre zostavenie plotového poľa? Čo tak nový záhradný stolík alebo lavičky? Vyskúšajte lacnú variantu s ktorou môžete získať trvanlivý záhradný nábytok v dekore, ktorý si sami zvolíte.

Netypické vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú elegantné, ľahko sa udržujú a naviac sa hodia nielen pre väčšie presklené plochy, ale aj pre plochy atypické. Ak vám tento typ tienenia páči, môžete si ho nechať v podstate pre akékoľvek okno.

Vertikálne žalúzie u nás 100% na mieru

Vertikálne žalúzie na mieru - najobľúbenejší látkové tienenie na trhu. Sú vynikajúce na zatienenie veľkých presklených plôch aj elegantnému predelenie miestností. Vďaka praktickému závažie na konci lamiel za každých okolností zostávajú dokonale napnuté a skvele vyzerajú. Kvalita použitých materiálov je potom zárukou toho, že vám vertikálne žalúzie veľmi dlho vydrží.

Prednosti a výhody vertikálnych žalúzií:

  • Široký výber látok rôznych farieb a materiálov (záclonovina - silueta - úplne zatemňujúca)
  • Atypické prevedenie na vyžiadanie
  • Zútulní interiér a doplní ho o moderný a elegantný prvok
  • Ochráni pred ostrým svetlom a nežiaducimi pohľadmi

Vertikálne žalúzie sú aj vhodným doplnkom pre zakrytie malých výklenkov vo vašej domácnosti. Nehorľavé materiály sú veľkou obľubou pre kancelárske priestory a materiály s obsahom skleného vlákna uvítajú alergici. Ako správne zvoliť látku? Viac v našom blogu tu.

Výber vertikálnych látok ponúkame v materiálovom prevedení:

  • 100% PES
  • 100% Trevira CS
  • Glass fiber-PVC

Lamely vertikálnych žalúzií ponúkame v šírke 89 mm a 127 mm. Ide o údaj šírky jednej lamely a tak môžete zvoliť užšie alebo štandardné lamely podľa dizajnu vašich priestorov.

Pestrý výber sťahovania panelov - na stranu (na ovládanie, od ovládania) - do stredu - ku krajom (opona). Dve možnosti montáže 1. do okenného otvoru (strop) alebo 2. pred okenný otvor (stena). Maximálna garantovaná plocha je 12,5 m2.