Majte 100% istotu, že správne objednáte

od 8:00 do 16:00

Neviete si rady ako vybrať správny produkt alebo ste sa zastavili pri výbere špecifikácia? Niet sa čoho obávať, stačí nám zavolať na telefón

+421 233 329 126
Menu
Doprava je u nás vždy zadarmo

Vertikálne žalúzie u nás 100% na mieru

Vertikálne žalúzie na mieru - najobľúbenejší látkové tienenie na trhu. Sú vynikajúce na zatienenie veľkých presklených plôch aj elegantnému predelenie miestností. Vďaka praktickému závažie na konci lamiel za každých okolností zostávajú dokonale napnuté a skvele vyzerajú. Kvalita použitých materiálov je potom zárukou toho, že vám vertikálne žalúzie veľmi dlho vydrží.

Prednosti a výhody vertikálne žalúzie:

  • Široký výber látok rôznych farieb a materiálu (záclonovina - silueta - úplne zatemňujúca)
  • Atypické prevedenie na vyžiadanie
  • Zútulní interiér a doplní o moderné a elegantné prvok
  • Ochráni pred ostrým svetlom a nežiaducimi pohľadmi

Vertikálne žalúzie sú aj vhodným doplnkom pre zakrytie malých výklenkov vo vašej domácnosti. Nehorľavé materiály sú veľkou obľubou pre kancelárske priestory a materiály s obsahom skleného vlákna uvítajú alergici. Ako správne zvoliť látku? Viac v našom blogu tu.

Výber vertikálnych látok ponúkame v materiálovom prevedení:

  • 100% PES
  • 100% Trevira CS
  • Glass fiber-PVC

Lamely vertikálne žalúzie ponúkame v 89 mm a 127 mm. Ide o údaj šírky jednej lamely a tak volíte užšie alebo štandardnú lamely pre dizajn vašich priestorov.

Pestrý výber sťahovanie panelov - na stranu (na ovládanie, od ovládania) - do stredu - ku krajom (opona). Dve možnosti montáže 1. do okenného otvoru (strop) alebo 2. pred okenný otvor (stena). Maximálna garantovaná plocha je 12,5 m2.

Neuveriteľné ceny
Až o 60 % nižšie, ako bežne
Doprava zadarmo
Po celém Slovensku
Európsky výrobok
Záruka 2-10 let
Nákup na dobierku
Nakupujte bez rizika, plaťte dobierkou