Menu
Radca Radca
Doprava je u nás vždy zadarmo
Pohodlne s dobierkou
Asistovaná objednávka

Horizontálne žalúzie si u nás zostavíte na mieru priebehu niekoľkých minút

Zostavte si u nás horizontálne žalúzie na mieru - najpredávanejší typ tieniacej techniky na slovenskom trhu. Vyjdú vás na pár eur, vyzerajú fantasticky (najmä v plastových a drevených eurookná) a nemusíte sa o ne vôbec starať.

Horizontálne žalúzie majú hliníkové lamely, takže nevlhnú a neplesnivejú. Môžete ich s kľudom použiť aj vo vlhkých alebo zle vetraných miestnostiach. A to najlepšie nakoniec? Vďaka možnosti výberu z desiatok rôznych farebných kombinácií budete mať žalúzie presne také, aké ich sami chcete.

Hlavné výhody horizontálnych žalúzií:

  • Elegantný a dekoratívny prvok zatienenia interiéru
  • Nadčasový dizajn
  • Veľký výber farebného prevedenia
  • Manuálne alebo elektrické ovládanie
  • Regulácia intenzity slnečných lúčov

Ak hľadáte optimálny pomer kvality a ceny, je interiérová žalúzia HIT I alebo HIT II tou pravou voľbou. Neokázalý dizajn horného profilu horizontálne žalúzie HIT I vám zatieni váš interiér. Žalúzie sú za priaznivo nízku cenu, ich funkčnosť je však veľmi vysoká a teda stopercentná. Ak vyžadujete nadčasový dizajn horizontálne žalúzie, odporúčame zvoliť HIT II. Vďaka výnimočnému prevedenie horného profilu žalúzie zaistí minimálny prienik svetla medzi profilom a prvou lamelou. Horný profil má vyššiu tuhosť. Pre Vaše okna je možné zvoliť farebné zladenie lamiel aj horného profilu v imitácii dreva.

Medzi variabilné okenné horizontálne žalúzie patrí Systém 25, ktorý u nás rozdeľujeme podľa ovládanie na (medzi skla - retiazka - tiahlo / šnúrka). Možnosti prevedenia s krycím profilom alebo bez neho. Vyhotovenie pre meziskla a teda staršie typy okien. Viac montážneho uchytenie 1. do okenného otvoru STROP prevedenie bez krycieho profilu, 2. Pred okenný otvor STENA prevedení s krycím profilom, 3. Na rám okna rovnako ako HIT I alebo II.

Medzi revolučnými novinkami v tieniacej elektronickej technike sú určite Solárne žalúzie Energy, ktoré na pohon využívajú slnečnú energiu. Sú tak úplne automatizovanými horizontálnymi žalúziami, ktoré majú nulovú spotrebu elektrickej energie a sú bezdrôtovo ovládané. Solárne žalúzie Energy fungujú na princípe tzv. fotovoltaického javu - tj. premieňajú slnečné žiarenie na elektrickú energiu. Výsledok = minimálna námaha s maximálnym účinkom.

Neuveriteľné ceny
Až o 60 % nižšie, ako bežne
Doprava zadarmo
Po celom Slovensku
Európsky výrobok
Záruka 2-10 rokov
Nákup na dobierku
Nakupujte bez rizika, plaťte dobierkou