Majte 100% istotu, že správne objednáte

od 8:00 do 16:00

Neviete si rady ako vybrať správny produkt alebo ste sa zastavili pri výbere špecifikácia? Niet sa čoho obávať, stačí nám zavolať na telefón

+421 233 329 126
Menu
Doprava je u nás vždy zadarmo

Horizontálne žalúzie si u nás zostavíte na mieru priebehu niekoľkých minút

Zostavte si u nás horizontálne žalúzie na mieru - najpredávanejší typ tieniacej techniky na slovenskom trhu. Vyjdú vás na pár eur, vyzerajú fantasticky (najmä v plastových a drevených eurookná) a nemusíte sa o ne vôbec starať.

Horizontálne žalúzie majú hliníkové lamely, takže nevlhnú a neplesnivie. Môžete ich s ľadovým kľudom použiť aj vo vlhkých alebo zle vetraných miestnostiach. A to najlepšie nakoniec? Vďaka možnosti výberu z desiatok rôznych farebných kombinácií budete mať žalúzie presne také, aké je sami chcete.

Hlavné výhody horizontálnych žalúzií:

  • Elegantný a dekoratívny prvok zatienenia interiéru
  • Nadčasový dizajn
  • Veľký výber farebného prevedenia
  • Manuálne alebo elektrické ovládanie
  • Regulácia intenzity slnečných lúčov

Ak hľadáte optimálny pomer kvality a ceny, je interiérová žalúzia HIT I alebo HIT II tou pravou voľbou. Neokázalý dizajn horného profilu horizontálne žalúzie HIT I vám zatieni váš interiér. Žalúzie je za priaznivo nízku cenu jej funkčnosť však je veľmi vysoká a teda stopercentné. Ak vyžadujete nadčasový dizajn horizontálne žalúzie, odporúčame zvoliť HIT II. Vďaka výnimočnému prevedenie horného profilu žalúzie zaistí minimálny prienik svetla medzi profilom a prvou lamelou. Horný profil má vyššiu tuhosť. Pre Vaše okna je možné zvoliť farebné zladenie lamiel aj horného profilu v imitácii dreva.

Medzi variabilné okenné horizontálne žalúzie patrí Systém 25, ktorý u nás rozdeľujeme podľa ovládanie na (medzi skla - retiazka - tiahlo / šnúrka). Možnosti prevedenia s krycím profilom alebo bez neho. Vyhotovenie pre meziskla a teda staršie typy okien. Viac montážneho uchytenie 1. do okenného otvoru STROP prevedenie bez krycieho profilu, 2. Pred okenný otvor STENA prevedení s krycím profilom, 3. Na rám okna rovnako ako HIT I alebo II.

Medzi revolučnú novinku vo tieniacej elektronickej technike je určite Solárne žalúzie Energy, ktorá na pohon využíva slnečnou energiou. A je tak úplne automatizovanou horizontálne žalúzií, ktorá má nulovú spotrebu elektrickej energie a je bezdrôtovo ovládaná. Solárne žalúzie Energy funguje na princípe tzv. Fotovoltického javu - tj. Premieňa slnečné žiarenie na elektrickú energiu. Výsledok = minimálna námaha s maximálnym účinkom.

Neuveriteľné ceny
Až o 60 % nižšie, ako bežne
Doprava zadarmo
Po celém Slovensku
Európsky výrobok
Záruka 2-10 let
Nákup na dobierku
Nakupujte bez rizika, plaťte dobierkou