Menu
Doprava je u nás vždy zadarmo

O nás

Žalúziám a roletám sme zasvätili celý život. A vy vďaka tomu máte službu, s ktorou ušetríte

Kto jsme

Volám sa Pavol Hrdlička, v oboru žalúzií a tieniacej techniky pracujem už od svojich 19 rokov. A spoločne so súčasným tímom Labona sme prišli na to ako vám, zákazníkom, ušetriť peniaze.

U nás to zvládne každý!

„Prečo by ste mali platiť za vymerenie a montáž žalúzií, keď oboje hravo zvládnete sami“? S podrobnými návodmi (môžete využiť video-návody, foto-návody, alebo písané dokumenty vo formáte PDF) si žalúzie správne vymeria a namontuje úplne každý. Aj bez pomoci drahého technika. Za dobu nášho pôsobenia sa zatiaľ eště nenašiel nikto, kto by to nezvládol (keď by sa aj napriek tomu vyskytli komplikácie, zavoláte nám a my radi poradíme). 

Naše ceny sú vážne výhodné!

Tienenie z labona je vďaka tomu omnoho lacnejšie. Viem, že mnoho firiem tvrdí, že ich ceny sú najnižšie, že výrobky sú najkvalitnejšie atď.. My sme pripravení Vám to dokázať. Kontrolou cien žalúzií na našom trhu sme spočítali, že naše výrobky sú v priemere lacnejšie o 50-60%. Je to naozaj tak. Cenu môžeme nastaviť takto nízko, pretože u nás neplatíte obchodnému zástupcu, montážneho technika, firemne auto, náradie na montáž atď… To sú všetko náklady, ktoré sa ušetria. Vy platíte len za to, čo naozaj chcete a to sú žalúzie, rolety, markíza a všetky ďalšie typy tienenia, ktoré pre Vás ponukáme.

Za kvalitu dáme ruku do ohňa.

Kvalita našich výrobkov je takisto podložená faktami miesto sľubov. Sme hrdý Partner firmy Isotra a.s. Je to najväčší český výrobca tieniacej techniky. Je to spoločnosť sídliaca v Opave. Nekupujeme žalúzie v Poľsku ani v Číne. Označenie „Isotra Quality“ je dnes už vyhľadávaná značka na európskom trhu.

 

Nižšie nájdete ďalšie výhody a bonusy pre Vás:

  • 1. Doprava po celej Slovenskej republike je úplne ZADARMO! Platí to na výrobky v akejkoľvek hodnote
  • Ohlasy zákazníkov, ktorí u nás už nakúpili, môžete sledovať na Heuréke. Nech vidíte, že si nevymýšľame
  • Používáme pre Vaše bezpečie najmodernejší a najbezpečnejší spôsob platieb na internete cez platobnú bránu ThePay.cz, alebo svetove využívanu bránu PayPal.com
  • Fandit nám môžete na našom facebookovom profile, alebo sledujte novinky na našom youtube.com kanáli
 

Ak hľadáte zpôsob ako si pohodlne a chytro vybrať tienenie, ste v správnom obchode!

Neuveriteľné ceny
Až o 60 % nižšie, ako bežne
Doprava zadarmo
Po celém Slovensku
Európsky výrobok
Záruka 2-10 let
Bezpečná platba
Plaťte bezpečne cez platobné brány