zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Viac ako 31 rokov skúseností vo výrobe žalúzií

 

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre nákup žalúzií a roliet na mieru, poďte do toho s nami. Sme európska firma so silným a stabilným partnerom stojacim za nami - spoločnosťou Isotra a.s.

Spoločne fungujeme už od roku 2015. Za tú dobu sa neustále snažíme vylepšovať nákupný proces v našom e-shope Labona.sk a vám - našim zákazníkom - poskytovať nielen čo najlepšie produkty z oblasti tienenia a automatizácie domácnosti, ale aj zákaznícku podporu na tej najlepšej úrovni.

ISOTRA a.s.

Hlavné sídlo spoločnosti ISOTRA je v Opave. Na trhu je už od roku 1992 a za tú dobu rozšírila svoje služby a produkty do viac ako 45 krajín sveta. V súčasnosti zamestnáva viac ako 530 zamestnancov.

Výroba tienenia prebieha už od roku 1995. Vďaka neustálej snahe o rozvoj a nové technické riešenia má dnes spoločnosť k dispozícii vlastné vývojové pracovisko, projekčnú kanceláriu, modernú nástrojáreň, lisovňu termoplastov a rozsiahle výrobné prevádzky.

Za posledných 13 rokov sa vyrobilo viac ako 6 miliónov kusov výrobkov, z toho 658 tisíc kusov vonkajších žalúzií. Obrat za rok 2019 činil 1 miliardu a 45 miliónov českých korún.

Spoločnosť je držiteľom dvoch svetových patentov pre technické riešenia v oblasti tieniacej techniky a vlastníkom 16 úžitkových vzorov. Výber tých najlepších materiálov a naše výrobné postupy dohromady zaručujú najvyššiu kvalitu tieniacej techniky.

Nadupané príslušenstvo od spoločnosti Somfy

Spolupracujeme už dlhšiu dobu tiež so spoločnosťou Somfy, ktorá nám dodáva motorické pohony, snímače, riadiace systémy a iné príslušenstvo k vonkajšiemu i vnútornému tieneniu. 

Jednoduchosť a plná informovanosť

S nami je všetko maximálne jednoduché - intuitívna konfigurácia a objednanie všetkých produktov na našom e-shope Labona.sk. Pre každý produkt máme pripravené prehľadné návody na vymeranie. Po objednaní zadávame do výroby a expedujeme k Vám. Prostredníctvom návodov a videomanuálov si tienenie zvládnete namontovať svojpomocne - v čase, ktorý vyhovuje Vám, bez nutnosti návštev technikov, či montážnikov.

O priebehu objednávky až po jej doručenie Vás budeme informovať. Viete tak presne, ako je na tom výroba a kedy sa môžete tešiť na balíček s Vaším tienením od špedičného kuriéra.

 
6 mil. +
vyrobených produktov
658 tis. +
vyrobených vonkajších žalúzií
31 rokov +
praxe v odbore