Máme DOPRAVU ZADARMO na všetko bez obmedzenia! Od teraz, navždy.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu
Aj pri súčasnej situácii v Slovenskej republike s COVID-19 fungujeme bez obmedzenia. Všetky žalúzie, rolety a ďalšie tienenie môžete objednávať z bezpečia domova a sami si ich namontovať. Viac informácií sa dozviete v našom blogovom článku.
7000+
Zatienených okien
185+
Počet produktov ponúkaných u nás
10+
Rokov praxe

ISOTRA partner

Naším partnerom pre výrobu vnútorného i vonkajšieho tienenia je spoločnosť Isotra a.s. so sídlom v Opave. Isotra je najväčší výrobca tieniacej techniky v Českej republike

ISOTRA quality

V roku 2017 oslávila 25 rokov na trhu a za túto dobu vyvinula vlastné produkty v oblasti stínění.V roku 2017 oslávila 25 rokov na trhu a za túto dobu vyvinula vlastné produkty v oblasti tienenia.

Renol

Renol CZ, s.r.o. je naším partnerom pre výrobu plastových paluboviek a plotov. Spoločnosť Renol pôsobí na trhu od roku 2002 a sídlo spoločnosti má na dvoch prevádzkach (Vysočina a Južná Morava). Firma získala značku Český výrobok.

Heureka.sk

Vďaka spokojnosti našich zákazníkov sme získali prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Či už máte s naším e-shopom dobrú či zlú skúsenosť, radi o tom vieme a prípadné nedostatky sa snažíme napraviť k vašej spokojnosti.

Google nákupy

Google nákupy nám pomáhajú propagovať naše produkty, aby sme boli ľahko k nájdeniu vo vyhľadávači a vy mohli v našom e-shope pohodlne nakúpiť.

MyWorld

Sme partnermi spoločnosti MyWorld, Cashback portálu. Tu môžete nájsť a využiť špeciálne výhody a Cashback z nákupu.

 

Žalúziám a roletám sme zasvätili celý život. A vy vďaka tomu máte službu, s ktorou ušetríte

Kto jsme

Volám sa Pavol Hrdlička, v odbore žalúzií a tieniacej techniky pracujem už od svojich 19 rokov. A spoločne so súčasným tímom Labona sme prišli na to ako vám, zákazníkom, ušetriť peniaze. Naša Darina Prokešová sa stará o prvú pomoc pred rozhodnutím alebo dokončením vašich objednáviek. A aktívne Vám vypracuje  cenovú ponuku. Jej hlavnou úlohou je však strážiť a informovať o tom kedy u vás bude objednaný tovar. Jej pravou kópiou  je kolegyňa Sandra Heierhoff, ktorá ju dokáže plne zastúpiť a všetok proces  využíva pre naše zahraničné e-shopy. Pre to ,aby ste vždy na webových stránkach našli to čo hľadáte je tu Barbora Hrdličková, ktorá okrem toho aktívne pracuje na marketingu. Teda aby ste nás videli na Facebooku alebo Instagramu. A bodkou nášho tímu je náš IT špecialista Patrik Beneš, ktorý zapracováva úlohy a programuje webové stránky s pomocou nášho marketingového spoločníka - firmy IMPnet sro. Od roku 2017 sme začali rozširovať skúsenosti v obore plastových paluboviek a plastových plotov pre Váš dom a veríme, že aj tu pomôžeme a poradíme ako ušetriť peniaze.

U nás to zvládne každý!

"U nás nemusíte platiť za vymeranie a montáž produktov, oboje totiž hravo zvládnete sami." S podrobnými návodmi (môžete využiť video-návody, foto-návody, alebo písané dokumenty vo formáte PDF) si žalúzie správne vymeria a namontuje úplne každý. Aj bez pomoci drahého technika. Za dobu nášho pôsobenia sa zatiaľ eště nenašiel nikto, kto by to nezvládol (keď by sa aj napriek tomu vyskytli komplikácie, zavoláte nám a my radi poradíme). 

Naše ceny sú vážne výhodné!

Tienenie z labona je vďaka tomu omnoho lacnejšie. Viem, že mnoho firiem tvrdí, že ich ceny sú najnižšie, že výrobky sú najkvalitnejšie atď.. My sme pripravení Vám to dokázať. Kontrolou cien žalúzií na našom trhu sme spočítali, že naše výrobky sú v priemere lacnejšie o 50-60%. Je to naozaj tak. Cenu môžeme nastaviť takto nízko, pretože u nás neplatíte ani za služby obchodného zástupcu a ani za služby montážneho technika, všetko si zvládnete s našimi návodmi vymerať a namontovať sami.

Za kvalitu dáme ruku do ohňa.

Kvalita našich výrobkov je takisto podložená faktami miesto sľubov. Sme hrdý partner firmy Isotra a.s. Je to najväčší český výrobca tieniacej techniky. V tomto roku 2017 spoločnosť oslávila 25 rokov na trhu a za túto dobu vyvinula vlastné produkty v tienení. O jej rastu sa môžete dočítať v článku: Štvrť storočia v tieni. Je to spoločnosť sídliaca v Opave. Nekupujeme žalúzie v Poľsku ani v Číne. Označenie "Isotra Quality" je dnes už vyhľadávaná značka na európskom trhu. A čo sa plastových paluboviek a plotov týka, tu sme hrdým partnerom firmy Renol CZ, s.r.o., ktorá na trhu pôsobí od roku 2002 a sídlo spoločnosti majú v dvoch prevádzkach a to: na Vysočine a Južnej Morave. Firma získala značku Český výrobok.

 

Nižšie nájdete ďalšie výhody a bonusy pre Vás:

  • 1. Doprava po celej Slovenskej republike je ZADARMO pri nákupe nad 149 €! 
  • Ohlasy zákazníkov, ktorí u nás už nakúpili, môžete sledovať na Heuréke. Nech vidíte, že si nevymýšľame
  • Od novembra 2017 sme pre Vás spustili platbu na dobierku a tak môžete nakupovať bez starostí. Viac informácií v obchodných podmienkach. Naďalej môžete využívať celosvetovú bránu PayPal.com alebo použiť moderný a bezpečný spôsob platieb na internete cez platobnú bránu ThePay.cz

  • Fandit nám môžete na našom facebookovom profile, alebo sledujte novinky na našom youtube.com kanáli
 

Ak hľadáte zpôsob ako si pohodlne a chytro vybrať tienenie, ste v správnom obchode!