muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Látkové duorolety

Naše referencie

60
46
50
73
39
31
41
35
34

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

NOVINKA pre milovníkov látkových roliet! Prehliadnite si látkovú roletu Larra

Látkové rolety sú vďaka svojim funkčným vlastnostiam, ale aj krásnemu vzhľadu, stále populárnejšie. Z toho dôvodu teraz rozširujeme našu ponuku o látkovú roletu Larra, ktorá sa pyšní unikátnymi vlnitými tvarmi, ktoré rozžiaria váš interiér.

Rozdiely v typoch markíz? Všetko na jednom mieste!

Plánujete nákup vonkajšej markízy, ale nevyznáte sa v ich ponuke? V nasledujúcom článku popíšeme jednotlivé typy markíz a pomôžeme vám zorientovať sa v našej ponuke.

Čím zatieniť strešné okná? Vyskúšajte plissé

Nové mezonetové byty a rodinné domy sú stavané s veľkým množstvom strešných okien v podkrovných miestnostiach a i tieto okná si zaslúžia svoj elegantný tieniaci doplnok. Túžite po modernom a dynamickom tieniacom prvku do strešných okien a klasické látkové rolety či žalúzie sa vám zdajú okukané? Vyskúšajte žalúzie plissé.

 

Jarná starostlivosť o exteriérovú tieniacu techniku

S končiacim studeným počasím nastáva čas pravidelného jarného upratovania, ku ktorému neodmysliteľne patrí aj upratovanie záhrady a okolia domu. A pretože je jar svojimi teplotami ideálnym obdobím pre umývanie okien, mali by sme sa spolu s nimi zamerať i na čistenie a pravidelnú údržbu tieniacej techniky. V dnešnom článku sa zameriame na starostlivosť o exteriérovú tieniacu techniku a siete proti hmyzu.

Látkové duorolety (VERRA) deň / noc

Látkové duorolety (Verra) sú krásne voľne visiace látkové rolety s prevedením látky deň / noc. Sú doslova hitom v oblasti zatienenie okien. Čo to je a ako fungujú?

Plynulú reguláciu svetla v interiéri zabezpečuje roleta striedaním svetle priepustných a nepriepustných pásov, ktoré sú umiestnené v dvoch radoch za sebou. U týchto roliet ide nastaviť čiastočne alebo aj nulovú priepustnosť slnečných lúčov. Duorolety sú ovládané retiazkou.

Látkové duorolety  DEŇ / NOC sú možné zvoliť v prevedení:

  • Látková duoroleta plastové- PVC - s trubkou Ø 28 mm alebo Ø 42 mm
  • Látková duroroleta kovové - METAL - s trubkou Ø 28 mm alebo Ø 42 mm
  • Látková duoroleta s boxom - s trubkou Ø 28 mm


Pre duorolety ponúkame špeciálne látky:

  • Corfu - maximálna šírka je 2450 mm, hrúbka látky je 0,33 mm
  • Cyprus - maximálna šírka je 2750 mm, hrúbka látky je 0,55 mm
  • Zakynthos - maximálna šírka je 2500 mm, hrúbka látky je 0,31 mm
  • Fiji - maximálna šírka je 2750 mm, hrúbka látky je 0,3 mm
  • Parga - maximálna šírka je 2800 mm, hrúbka látky je 0,19 mm
  • Rhodos - maximálna šírka je 2450 mm, hrúbka látky je 0,25 mm


Maximálna garantovaná plocha je uvedená pri každej duorolety - pre trúbku Ø 28 mm je plocha 3,6 m2 a pre trúbku Ø 42 mm je plocha 5,5 m2.