zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Kontaktné informácie

Telefón: +421 233 329 126
e-mail: info@labona.sk

Fakturačné údaje

Labona s.r.o.
Šimáčkova 674/137
628 00 Brno
IČ: 03898881
DPH SK: SK4120182154


Vzorkovňa a prevádzka

Zavolajte nám a dohodneme sa (po dohovore po-pia od 8:00 do 16:00)

Palackého náměstí 152, 665 01 Rosice

Lucie Pospíšilová
Obchod - Odpovie na akékoľvek objednávky a otázky.

Lucie sa stará o všetky cenové ponuky a objednávky na e-shope. Pomôže Vám dohľadať balíček alebo zmeniť adresu doručenia. A rada Vám pomôže s otázkami na online chate.


Darina Prokešová
Obchod
prokesova@labona.sk

Darina sa stará o všetky objednávky a cenové ponuky. Stráži a informuje o termínoch dodania. Dokáže poradiť aj so základnými technickými otázkami. Je tu pre Vašu spokojnosť s nákupom.


Sandra Heierhoff
Obchod - zástupce
heierhoff@labona.sk

Sandra má na starosti všetky objednávky a cenové ponuky pre zahraničných zákazníkov (Rakúsko a Nemecko). Stráži a informuje o termínoch dodania. Je tu pre Vašej spokojnosť s nákupom.

 


Patrik Beneš
IT technik

Patrik sa stará o to, aby e-shop bol funkčný a zákazníci nemali žiadne technické prekážky pri objednávaní. Vkladá nové produkty a vylepšenia na webové stránky. Je tu pre technickú podporu pri ťažkostiach v objednávkovom systéme.


Agnieszka Anna Uhlířová
Obchod - Odpovie na akékoľvek objednávky a otázky.

Agnieszka Anna pomáha s administračným systémom a zadáva pomoc na e-shope. Poradí na online chate a spracuje Vám cenovú ponuku.


Tomáš Zahradník
Marketingový riaditeľ – Odpovie na všetky ponuky spolupráce

Tomáš je odborník na kompletnú užívateľskú skúsenosť e-shopu Labona. Stará sa o to, aby ste sa na web jednoducho dostali a následne sa Vám čo najlepšie nakupovalo. Rieši design a marketingové stratégie, ktoré pozitívne ovplyvňujú chod celej Labony.


Pavel Hrdlička
Majiteľ
hrdlicka@labona.sk

Pavol je riaditeľ projektu. V odbore je už 11 rokov. Sleduje všetky trendy v odbore, jazdí na výstavy po celej Európe. Komunikuje s dodávateľmi aby zákazníci mali čo najlepšie ceny a termíny dodania. Rozširuje nákupný portál o nové výrobky.


Technická podpora