zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Akcia 4 + 1 pre vnútorné tienenie a siete proti hmyzu

Tu je ďalšia výhodná ponuka. Kúpte si 5 kusov interiérových tienidiel a jedno z nich dostanete zadarmo. Viac informácií o akcii si prečítajte nižšie.

V našom e-shope prebieha skvelá akcia, vďaka ktorej získate piaty kus zadarmo. Ako to funguje? Ak si kúpite ľubovoľných 5 výrobkov z našej ponuky interiérových tienidel alebo sietí proti hmyzu, získate najlacnejší kus z tejto pätice úplne zadarmo.

To znamená, že ak si vyberiete napríklad tri žalúzie a dve siete proti hmyzu, dostanete jeden výrobok - najlacnejší z tejto objednávky - úplne zadarmo. Túto akciu môžete využiť na ľubovoľnú kombináciu výrobkov na vnútorné tienenie, sietí proti hmyzu a náhradných dielov, takže si môžete slobodne vybrať, na čo presne akciu využijete.

Táto akcia platí do 31. augusta 2023, takže máte dostatok času na výber a využitie tejto ponuky. Či už potrebujete nové látkové žalúzie, rolety alebo sieťky proti hmyzu do spálne, obývačky alebo kancelárie, akcia vám umožní ušetriť až 20 % z celkovej ceny.

Naše výrobky sú vyrábané na mieru v najvyššej kvalite. Navyše si môžete všetko tienenie sami zmerať a objednať priamo v obchode, takže si môžete užiť radosť z nakupovania z pohodlia domova. Aj montáž je vo vašich rukách - stačí vám bežné domáce náradie a samotná montáž vám nezaberie žiadny čas. Pozrite si video a návod priamo v detailoch každého produktu, aby ste videli, aká jednoduchá je inštalácia.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a vyberte si 4 výrobky z našej ponuky a 1 získajte zadarmo! Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť s našimi výrobkami, kontaktujte nás.


Petra Šenková
Ako si vybrať horizontálne žalúzie?

Horizontálne žalúzie ideálne vyberajte podľa toho, aké máte okno. Plastové, drevené a hliníkové okná totiž majú svoj typický vzhľad - a nie každá žalúzia na nich vyzerá dobre.

Prečo ľudia objednávajú tieniacu techniku? 3. diel: Vertikálne žalúzie

Prečo ľudia objednávajú vertikálne žalúzie? Jedným z dôvodov je, že zatienia väčšie sklenené plochy, čoho hojne využívajú najmä firmy. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, z nehorľavého, ktorý sa oplatí do kancelárskych priestorov či z materiálu so skleným vláknom, ktorý zase uvítajú alergici. Môžete ich namontovať aj do priestoru a opticky tak predeliť miestnosť napríklad na pracovisku alebo v domácnosti, čo je výhodné aj tam, kde sa dvere alebo dvierka namontovať nedajú.

Slnko, dážď, vietor aj súkromie - s tým všetkým si pergola ARTOSI vie poradiť

Pergola nemusí byť len obyčajný prístrešok na vašej terase alebo záhrade. Pri výbere správneho typu to bude vaše obľúbené miesto pre trávenie času s rodinou, s priateľmi aj osamote.

 

 

5 tipov, ako zariadiť detskú izbu

Pripravujete sa na rekonštrukciu existujúcej detskej izby, alebo sa sťahujete a premýšľate, ako najlepšie využiť nový priestor pre deti? Poradíme vám, na čo si dať pozor a ako miestnosť vybaviť, nech je izbička rajom pre vaše malé či odrastenejšie ratolesti.