zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Akcia 4 + 1 pre vnútorné tienenie a siete proti hmyzu

Tu je ďalšia výhodná ponuka. Kúpte si 5 kusov interiérových tienidiel a jedno z nich dostanete zadarmo. Viac informácií o akcii si prečítajte nižšie.

V našom e-shope prebieha skvelá akcia, vďaka ktorej získate piaty kus zadarmo. Ako to funguje? Ak si kúpite ľubovoľných 5 výrobkov z našej ponuky interiérových tienidel alebo sietí proti hmyzu, získate najlacnejší kus z tejto pätice úplne zadarmo.

To znamená, že ak si vyberiete napríklad tri žalúzie a dve siete proti hmyzu, dostanete jeden výrobok - najlacnejší z tejto objednávky - úplne zadarmo. Túto akciu môžete využiť na ľubovoľnú kombináciu výrobkov na vnútorné tienenie, sietí proti hmyzu a náhradných dielov, takže si môžete slobodne vybrať, na čo presne akciu využijete.

Táto akcia platí do 30. júna 2023, takže máte dostatok času na výber a využitie tejto ponuky. Či už potrebujete nové látkové žalúzie, rolety alebo sieťky proti hmyzu do spálne, obývačky alebo kancelárie, akcia vám umožní ušetriť až 20 % z celkovej ceny.

Naše výrobky sú vyrábané na mieru v najvyššej kvalite. Navyše si môžete všetko tienenie sami zmerať a objednať priamo v obchode, takže si môžete užiť radosť z nakupovania z pohodlia domova. Aj montáž je vo vašich rukách - stačí vám bežné domáce náradie a samotná montáž vám nezaberie žiadny čas. Pozrite si video a návod priamo v detailoch každého produktu, aby ste videli, aká jednoduchá je inštalácia.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a vyberte si 4 výrobky z našej ponuky a 1 získajte zadarmo! Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť s našimi výrobkami, kontaktujte nás.


Petra Šenková
Sú predokenné rolety bezpečnostým prvkom?

Predokenné rolety sú klasický doplnok okien s veľa praktickými vlastnosťami.

Typy screenových roliet

Ponuka screenových roliet je dnes už pomerne obsiahla, ale kto sa v tom má vyznať? Preto sa v dnešnom článku pozrieme na výhody vonkajších screenových roliet, ich druhy a rozdiely medzi nimi.

PS2 - čo sa skrýva za touto skratkou? Skvelý pomocník v ochrane proti hmyzu!

Ako si zaistiť doma kľud a nemusieť pritom mať neustále zatvorené dvere a okná? Ideálnou voľbou pre ochranu proti hmyzu na veľké okná a posuvné dvere sú jednoznačne plisované siete.

 

Jak dostáť prírodu do interiéru? Vsaďte na drevené žalúzie

Pri výbere žalúzií do interiéru musíte myslieť nie len na farbu a vzor, ale taktiež na celkovú atmosféru, ktorú chcete pomocou tienenia vytvoriť. Trefou do čierneho sú drevené žalúzie, ktoré spoľahlivo privedú prírodu do vášho interiéru a dodajú mu príjemnú, domácu atmosféru.