zavrieť
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Akcia 4 + 1 pre vnútorné tienenie a siete proti hmyzu

Tu je ďalšia výhodná ponuka. Kúpte si 5 kusov interiérových tienidiel a jedno z nich dostanete zadarmo. Viac informácií o akcii si prečítajte nižšie.

V našom e-shope prebieha skvelá akcia, vďaka ktorej získate piaty kus zadarmo. Ako to funguje? Ak si kúpite ľubovoľných 5 výrobkov z našej ponuky interiérových tienidel alebo sietí proti hmyzu, získate najlacnejší kus z tejto pätice úplne zadarmo.

To znamená, že ak si vyberiete napríklad tri žalúzie a dve siete proti hmyzu, dostanete jeden výrobok - najlacnejší z tejto objednávky - úplne zadarmo. Túto akciu môžete využiť na ľubovoľnú kombináciu výrobkov na vnútorné tienenie, sietí proti hmyzu a náhradných dielov, takže si môžete slobodne vybrať, na čo presne akciu využijete.

Táto akcia platí do 31. augusta 2023, takže máte dostatok času na výber a využitie tejto ponuky. Či už potrebujete nové látkové žalúzie, rolety alebo sieťky proti hmyzu do spálne, obývačky alebo kancelárie, akcia vám umožní ušetriť až 20 % z celkovej ceny.

Naše výrobky sú vyrábané na mieru v najvyššej kvalite. Navyše si môžete všetko tienenie sami zmerať a objednať priamo v obchode, takže si môžete užiť radosť z nakupovania z pohodlia domova. Aj montáž je vo vašich rukách - stačí vám bežné domáce náradie a samotná montáž vám nezaberie žiadny čas. Pozrite si video a návod priamo v detailoch každého produktu, aby ste videli, aká jednoduchá je inštalácia.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a vyberte si 4 výrobky z našej ponuky a 1 získajte zadarmo! Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť s našimi výrobkami, kontaktujte nás.


Petra Šenková
Kto mi poradí s výberom žalúzií a ďalšieho tienenia?

Na našom nákupnom portáli Labona.sk sme pre Vás vytvorili Radcu, ktorý Vám pomôže s výberom.

Z garáže až na technologickú špičku Európy!

Písal sa rok 1992 a 2 kamaráti Ing. Erich Stavař a Ing. Bohumír Blachut začali podnikať ako to už býva v obmedzenom priestore v Bolaticiach.

Rolety a žalúzie strešným oknám svedčia

Rolety a žalúzie vnášajú do našich domovov osobitý charakter a to platí i pre podkrovné priestory.
Skôr ako vyrazíte na nákup, položte si otázku: Aké riešenie hľadám?

Ako jednoducho ušetríte na žalúziách? Zamerajte a namontujte si ich sami

V cene okenného tienenia je okrem materiálu zahrnutá tiež doprava, zameranie okna alebo montáž. Ak teda chcete na tienení ušetriť, bežte do e-shopu, kúpte si iba samotnú žalúziu či roletu a o zameranie a montáž sa postarajte sami. Vystačíte si so základným náradím, s dostupnými návodmi to zvládnete aj bez predchádzajúcich skúseností a ušetríte vďaka tomu od niekoľkých desiatok až po stovky eur.