Palubovky

Zostavte si u nás palubovky na mieru. Môžete si nimi obložiť Váš dom, krov alebo stenu. Sú bezúdržbové a vyzerajú skvele. Máme veľa dekorov a veľmi jednoduchú  montáž. Vyberte si správne riešenie pre Vás.

proc Palubovky?
pustit video 58 vteřin

"Vo videu vám ukážeme najväčšie obavy a dôvody nákupu žalúzií na mieru online."

Porovnanie kvality paluboviek s nami

Naše referencie

59
45
47
68
37
31
39
34
32

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Prečo ľudia objednávajú tieniacu techniku? 3. diel: Vertikálne žalúzie

Prečo ľudia objednávajú vertikálne žalúzie? Jedným z dôvodov je, že zatienia väčšie sklenené plochy, čoho hojne využívajú najmä firmy. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, z nehorľavého, ktorý sa oplatí do kancelárskych priestorov či z materiálu so skleným vláknom, ktorý zase uvítajú alergici. Môžete ich namontovať aj do priestoru a opticky tak predeliť miestnosť napríklad na pracovisku alebo v domácnosti, čo je výhodné aj tam, kde sa dvere alebo dvierka namontovať nedajú.

Ako vybrať vonkajšie žalúzie? Položte si 3 otázky

Chcete si zaobstarať vonkajšie tienenie a neviete, podľa čoho vyberať? Stačí si položiť 3 zásadné otázky a z vašich odpovedí budete ihneď vedieť, aké vonkajšie žalúzie sú pre vás tie pravé. Prečítajte si tiež, aké sú 3 najväčšie výhody vonkajšieho tienenia, nech v tom máte jasno.

Ako postupovať pri reklamácii?

Nákup na e-shopoch dnes už nie je nič neobvyklé. Je to lacné, rýchle a pohodlné. Problém nastáva v prípade, že tovar, ktorý ste si objednali, nezodpovedá vašim predstavám alebo je poškodený. Potom je na čase ho reklamovať. Ako na to?

S japonskými stenami bude váš interiér stredom pozornosti

Vnútorné látkové tienenie je stále žiadané a zákazníci hľadajú originálne kúsky, ktoré interiér nielen ochránia pred slnečnými lúčmi, ale zároveň ho oživia. Trendy variant je japonské posuvné steny, ktoré nielen zatienia, ale taktiež pomôžu predeliť miestnosť.

Plastové palubovky vyzerajú perfektne a ľahko s udržujú

Plastové palubovky ako moderná alternatíva klasických drevených paluboviek neustále stúpajú na obľube. A nie je divu, majú totiž niekoľko výhod. Vyberať môžete z 22 farebných odtieňov a zvoliť napr. populárne odtiene, alebo vsadiť na drevené imitácie a vytvoriť tak dizajn podľa svojich predstáv.

Plastové palubovky sú vyrobené s prvotriedneho PVC s vysoko kvalitnou UV stabilizovanou fóliou, ľahko sa montujú, sú odolné a takmer bez údržbové – stačí len raz za čas opláchnuť vodou. Okrem toho sú taktiež šetrné k životnému prostrediu, pretože sa dajú recyklovať.

Použitý materiál pri plastových palubovkách kombinuje dlhú životnosť s minimálnymi nárokmi na údržbu - nikdy nebudete natierať. Produtky sú odolné proti plesniam a tvarovo stále.

Palubovky, ktoré sú zložené komôrkovými  lamelami vybavenými perom, drážkou a unikátnym technickým riešením podobným Clik - systém (ako u plávajúce podlahy) ,umožňuje montáž pre každého domáceho majstra. Vďaka ponechanej medzere medzi jednotlivými palubovkami súčasne umožní lepšiu dilatáciu profilu. Týmto sa minimalizujú dopady na tvarovú stálosť palubovkách pri teplotných výkyvoch.

V ponuke nájdete 2 typy paluboviek:

  1. Plastová palubovka P100 vhodná prevažne na - podbitie ríms, krovov alebo vikiere domov
  2. Plastová palubovka P165 vhodná pre - obklady fasád, sokle domov, výplne dverí a iné

A ku každému typu paluboviek dodávame doplnkové profily (3 druhy) pre začistený vzhľad obkladaných plôch.

  1. Rohový vonkajší profil
  2. Počiatočný a koncový profil
  3. Spojovací profil

Porovnanie kvality plastových paluboviek

V nasledujúcich tabuľkách môžete vidieť porovnanie plastových paluboviek. Porovnali sme pre Vás pôvod produktu - v tabuľke možno vidieť, že nami ponúkané produkty sú vyrobené v Českej republike, konkurencia predáva výrobky vyrobené v zahraničí. Ďalej sme zisťovali, z akého materiálu sú produkty vyrábané, či obsahujú UV stabilizátory, ktoré zaisťujú stálofarebnosť, a tým nám nevyblednú alebo nezažloutnou. Tiež sa môžete dozvedieť, že máme široký výber farieb a aj tak sme oproti konkurencii lacnejší. Výber je na Vás!

Palubovky Labona Konkurencia
Produkt P100 P100 OBI
Pôvod produktu Český výrobca neuvedeno
Materiál z húževnatého PVC z mäkčeného PVC
UV stabilizátory áno neuvedeno
Výber dekorov viac ako 22 farieb biela, hnedá
Na mieru áno áno
Cena za bm (biela) 2,92 Eur 16,81 Eur
Výber je na vás
Srovnání kvality plotů Srovnání kvality plotů