Palubovky

Zostavte si u nás palubovky na mieru - najpredávanejší typ tieniacej techniky na slovenskom trhu. Vyjdú vás na pár korún, vyzerajú fantasticky a nemusíte sa o ne vôbec starať.

Porovnanie kvality paluboviek s nami

Naše referencie

47
8
16
15
9
7
9
9
6

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Tienenie má vplyv na kvalitu spánku. Aké zvoliť?

Určite už ste počuli, aké podmienky sú pre spánok najlepšie. Medzi tie hlavné patria dostatok tmy, premeraná teplota a taktiež kľud. Ak všetky tieto podmienky splníme, čaká nás plnohodnotný spánok a ráno sa prebudíme zdravý a plní energie.

Jak vybrať látku pre screenové rolety?

Podľa vlastnosti látok si určite vyberiete pre vás tu pravú. Látky sú v rôznom materiálovom zložení, ktorý je vhodný pre klientov čo riešia vysokú ohňovzdornosť alebo následky na životnom prostredí. Nižšie nájdete všetky potrebné hodnoty, aby sme zistili ktorá látkou je tou vašou. Po správnom výbere nájdete nižšie aj hodnoty priepustnosti svetla do interiéru.

Klasická horizontálna žalúzia je najpredávanejším tienením. Ako to je možné?

Moderné štýly interiéru sa neustále menia, nové trendy ovplyvňujú ich vybavenie. V našich bytoch však stále zostáva základný tieniaci produkt, ktorým je klasická hliníková žalúzia. Táto žalúzia sa využíva k zatieneniu bytov, domov, chalúp, kancelárií, výrobných hál, obchodov – a mnoho ďalších miest.

Kde všade sa dajú využiť plastové plotové profily?

Vedeli ste o tom, že plastové plotové profily nemusíte použiť len pre zostavenie plotového poľa? Čo tak nový záhradný stolík alebo lavičky? Vyskúšajte lacnú variantu s ktorou môžete získať trvanlivý záhradný nábytok v dekore, ktorý si sami zvolíte.

Plastové palubovky vyzerajú perfektne a ľahko s udržujú

Plastové palubovky ako moderná alternatíva klasických drevených paluboviek neustále stúpajú na obľube. A nie je divu, majú totiž niekoľko výhod. Vyberať môžete z 22 farebných odtieňov a zvoliť napr. populárne odtiene, alebo vsadiť na drevené imitácie a vytvoriť tak dizajn podľa svojich predstáv.

Plastové palubovky sú vyrobené s prvotriedneho PVC s vysoko kvalitnou UV stabilizovanou fóliou, ľahko sa montujú, sú odolné a takmer bez údržbové – stačí len raz za čas opláchnuť vodou. Okrem toho sú taktiež šetrné k životnému prostrediu, pretože sa dajú recyklovať.

Použitý materiál pri plastových palubovkách kombinuje dlhú životnosť s minimálnymi nárokmi na údržbu - nikdy nebudete natierať. Produtky sú odolné proti plesniam a tvarovo stále.

Palubovky, ktoré sú zložené komôrkovými  lamelami vybavenými perom, drážkou a unikátnym technickým riešením podobným Clik - systém (ako u plávajúce podlahy) ,umožňuje montáž pre každého domáceho majstra. Vďaka ponechanej medzere medzi jednotlivými palubovkami súčasne umožní lepšiu dilatáciu profilu. Týmto sa minimalizujú dopady na tvarovú stálosť palubovkách pri teplotných výkyvoch.

V ponuke nájdete 2 typy paluboviek:

  1. Plastová palubovka P100 vhodná prevažne na - podbitie ríms, krovov alebo vikiere domov
  2. Plastová palubovka P165 vhodná pre - obklady fasád, sokle domov, výplne dverí a iné

A ku každému typu paluboviek dodávame doplnkové profily (3 druhy) pre začistený vzhľad obkladaných plôch.

  1. Rohový vonkajší profil
  2. Počiatočný a koncový profil
  3. Spojovací profil

Porovnanie kvality plastových paluboviek

V nasledujúcich tabuľkách môžete vidieť porovnanie plastových paluboviek. Porovnali sme pre Vás pôvod produktu - v tabuľke možno vidieť, že nami ponúkané produkty sú vyrobené v Českej republike, konkurencia predáva výrobky vyrobené v zahraničí. Ďalej sme zisťovali, z akého materiálu sú produkty vyrábané, či obsahujú UV stabilizátory, ktoré zaisťujú stálofarebnosť, a tým nám nevyblednú alebo nezažloutnou. Tiež sa môžete dozvedieť, že máme široký výber farieb a aj tak sme oproti konkurencii lacnejší. Výber je na Vás!

Palubovky Labona Konkurencia
Produkt P100 P100 OBI
Pôvod produktu Český výrobca neuvedeno
Materiál z húževnatého PVC z mäkčeného PVC
UV stabilizátory áno neuvedeno
Výber dekorov viac ako 22 farieb biela, hnedá
Na mieru áno áno
Cena za bm (biela) 2,92 Eur 16,81 Eur
Výber je na vás
Srovnání kvality plotů Srovnání kvality plotů