Menu
Radca Radca
Doprava je u nás vždy zadarmo
Pohodlne s dobierkou
Asistovaná objednávka

Plastové ploty vydržia krásne aj bez vašej pomoci

Plastové ploty sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú krásny plot bez nutnosti ho každé 2 roky ošetrovať a natierať. Plastové ploty sa vyrábajú v mnohých farebných prevedeniach, môžete si vybrať zo širokej ponuky metalických či plastových farieb, alebo si zvoliť z viac než 35 drevo dekórum.

Milovníci dreveného dizajnu si tak môžu užívať len výhody – drevený vzhľad a nulovú údržbu! Plastové ploty sú vysoko odolné, majú UV stabilizátory, takže nestrácajú farbu, nekorodujú, nehnijú a taktiež ich hneď nezničíte – sú vyrobené z tvrdeného PVC. S plastovými ploty ušetríte čas aj náklady, ktoré by ste strávili ošetrovaním dreveného plotu.

Plastové profily sú vyrábané technológiou vytláčania z húževnatého PVC s dlhou životnosťou a vynikajúcou poveternostné odolnosťou. Rovnaký materiál je použitý pri výrobe profilov plastových okien.

V ponuke máme 3 typy profilov:

  1. Profil 70 x 22 mm - vhodný na plániky
  2. Profil 100 x 30 mm - vhodný na plániky alebo pozdĺžnik
  3. Profil 50 x 25 mm - vhodný na pozdĺžnik na zakrytie existujúceho jeklu


Jednotlivé diely plotového poľa môžu byť zakončené rovno krytkou v zodpovedajúcom odtieni. Montáž plastových plotov je jednoduchá a rýchla s minimálnou náročnosťou na priestor, vybavenie náradím.

Porovnanie kvality plastových plotoviek

V nasledujúcich tabuľkách môžete vidieť porovnanie plastových plotov. Porovnali sme pre Vás pôvod produktu - v tabuľke možno vidieť, že nami ponúkané produkty sú vyrobené v Českej republike, konkurencia predáva výrobky vyrobené v zahraničí. Ďalej sme zisťovali, z akého materiálu sú produkty vyrábané, či obsahujú UV stabilizátory, ktoré zaisťujú stálofarebnosť, a tým nám nevyblednú alebo nezažloutnou. Tiež sa môžete dozvedieť, že máme široký výber farieb a aj tak sme oproti konkurencii lacnejší. Výber je na Vás!

Ploty Labona Konkurencia
Pôvod produktu Český výrobok Poľsko, Francúzsko, Kanada, USA
Materiál z húževnatého PVC z mäkčeného PVC
UV stabilizátory áno - stálofarebnosť nie - vybledne
Výber dekorov viac ako 20 dekorov základné
Na mieru áno áno
Cena za bm (biela) 3,35 Eur 3,54 Eur
Výber je na vás

Srovnání kvality plotů Srovnání kvality plotů
Neuveriteľné ceny
Až o 60 % nižšie, ako bežne
Doprava zadarmo
Po celom Slovensku
Európsky výrobok
Záruka 2-10 rokov
Nákup na dobierku
Nakupujte bez rizika, plaťte dobierkou