zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Drevené žalúzie

Zostavte si u nás drevené žalúzie na mieru. Tento dizajnový skvost je skvelou voľbou k drevenému nábytku či doplnkom. Zároveň je tento typ tienenia perfektne funkčný - pozrite sa, aké sú možnosti.

Naše referencie

65
50
56
99
57
72
43
56
64

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Nechajte sa okúzliť prirodzeným pôvabom drevených žalúzií

Drevené horizontálne žalúzie vdýchnu do interiéru atmosféru pokoja a pohodlia. Nesú so sebou kus prírody. Sú čisté, prirodzené a elegantné.

Drevené žalúzie alebo hliníkové žalúzie v imitácii dreva?

Páčia sa Vám krásne drevené žalúzie? V tomto článku Vám chceme poradiť v prípade, že hľadáte drevené tienenie. Máte v podstate 2 možnosti. 

Prekvapte návštevu originálnym nápadom!

Viete, že žalúzie vedia oveľa  viac než len znemožnenie prieniku svetla do miestnosti a ukrytie života v dome pred zvedavými pohľadmi z vonku?

Aký druh tienenia je najvhodnejší do detskej izby?

Pri zariaďovaní detskej izby sa sústredíme najmä na farbu stien a nábytku a často zabúdame na kvalitné tienenie. A to je chyba, pretože možnosť regulácie svetla je pre denné aktivity i kvalitný spánok dieťaťa nevyhnutná. Na výber máme z niekoľkých druhov záclon, roliet alebo žalúzií. Ako vybrať tie správne?

Drevené žalúzie - z prírody priamo k vám

Rozdelenie výrobkov podľa ceny:

Drevená žalúzia lamela 25 mm rozmer 500 x 300 mm 23.55 € s DPH
Drevená žalúzia lamela 50 mm rozmer 500 x 500 mm 88.97 € s DPH
Drevená žalúzia lamela 25 mm rozmer 1000 x 1000 mm 98.19 € s DPH
Drevená žalúzia lamela 50 mm rozmer 1000 x 1000 mm 180.76 € s DPH

Krása dreva vtlačí vášmu interiéru osobitý štýl. Prečo sa uspokojiť s imitáciou, keď môžete mať originál? Elegantné drevené žalúzie dodajú Vášmu interiéru potrebný tieň, pocit útulnosti, súkromia a samozrejme originalitu - inšpirujte sa prírodou!

Drevené žalúzie tak môžu nájsť uplatnenie ako vysoko účelový doplnok vášho bytu, kancelárií či spoločenských miestností. Patria medzi nadštandardné záležitosti, určené pre najnáročnějších zákazníkov s vkusným a estetickým cítením. Samozrejme aj pre milovníkov dreva.

Lamela drevenej žalúzie je vyrobená z kvalitnej dreviny kanadskej lipy, ktorá je povrchovo upravená morením na požadovaný odtieň. Ponúkame vám drevené žalúzie v dvoch prevedeniach a to s lamelou o šírke 25 mm a lamelou o šírke 50 mm. Vybrať si môžete z viac než 18 odtieňov.

Drevené žalúzie 25 mm - žalúzia je dodávaná v prevedení s čelným vývodom ovládania. Žalúzia sa ovláda pomocou tyčky a šnúrky s hruškou. Presný rozmer lamely š. 25 mm x v. 2,3 mm. Horný profil žalúzie je v pozinkovanom plechu, ku ktorému je dodávaná drevená krycia lišta. Maximálna garantovaná plocha je 4m2.

Drevená žalúzia 50 mm - žalúzia je dodávaná v prevedení s čelným vývodom ovládania. Žalúzia sa vyťahuje pomocou ovládacej šnúrky s aretáciou a naklápanie je zaistené šnúrkou a hruškou, jej fixácia je zaistená lankom. Možnosť ovládať žalúziu šnúrkou + tyčkou do maximálnej šírky 1500 mm. Presný rozmer lamely š. 50 mm x v. 2,3 mm. Horný profil žalúzie je v pozinkovanom plechu, ku ktorému je dodávaná drevená krycia lišta. Maximálna garantovaná plocha je 4m2.

V dnešnej dobe cena drevených žalúzií už nie je tabu. Presnú cenu možno vypočítať v našom konfigurátore po zadaní rozmerov, ktoré chcete zatieniť. Je to tak jednoduché.