Látkové duorolety Verra – deň/noc

Zostavte si u nás látkové duorolety verra – deň/noc na mieru - najpredávanejší typ tieniacej techniky na slovenskom trhu. Vyjdú vás na pár korún, vyzerajú fantasticky a nemusíte sa o ne vôbec starať.

Naše referencie

47
8
16
15
9
7
9
9
6

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Tienenie má vplyv na kvalitu spánku. Aké zvoliť?

Určite už ste počuli, aké podmienky sú pre spánok najlepšie. Medzi tie hlavné patria dostatok tmy, premeraná teplota a taktiež kľud. Ak všetky tieto podmienky splníme, čaká nás plnohodnotný spánok a ráno sa prebudíme zdravý a plní energie.

Jak vybrať látku pre screenové rolety?

Podľa vlastnosti látok si určite vyberiete pre vás tu pravú. Látky sú v rôznom materiálovom zložení, ktorý je vhodný pre klientov čo riešia vysokú ohňovzdornosť alebo následky na životnom prostredí. Nižšie nájdete všetky potrebné hodnoty, aby sme zistili ktorá látkou je tou vašou. Po správnom výbere nájdete nižšie aj hodnoty priepustnosti svetla do interiéru.

Klasická horizontálna žalúzia je najpredávanejším tienením. Ako to je možné?

Moderné štýly interiéru sa neustále menia, nové trendy ovplyvňujú ich vybavenie. V našich bytoch však stále zostáva základný tieniaci produkt, ktorým je klasická hliníková žalúzia. Táto žalúzia sa využíva k zatieneniu bytov, domov, chalúp, kancelárií, výrobných hál, obchodov – a mnoho ďalších miest.

Kde všade sa dajú využiť plastové plotové profily?

Vedeli ste o tom, že plastové plotové profily nemusíte použiť len pre zostavenie plotového poľa? Čo tak nový záhradný stolík alebo lavičky? Vyskúšajte lacnú variantu s ktorou môžete získať trvanlivý záhradný nábytok v dekore, ktorý si sami zvolíte.

Látkové duorolety VERRA deň / noc

Látkové duorolety Verra sú krásne voľne visiace látkové rolety s prevedením látky deň / noc. Sú doslova hitom v oblasti zatienenie okien. Čo to je a ako fungujú?

Plynulú reguláciu svetla v interiéri zabezpečuje roleta striedaním svetle priepustných a nepriepustných pásov, ktoré sú umiestnené v dvoch radoch za sebou. U týchto roliet ide nastaviť čiastočne alebo aj nulovú priepustnosť slnečných lúčov. Duorolety sú ovládané retiazkou.

Látkové duorolety Verra DEŇ / NOC sú možné zvoliť v prevedení:

  • Látková duoroleta Verra PVC - s trubkou Ø 28 mm alebo Ø 42 mm
  • Látková duroroleta Verra METAL - s trubkou Ø 28 mm alebo Ø 42 mm
  • Látková duoroleta Verra SEMI box - s trubkou Ø 28 mm


Pre duorolety ponúkame špeciálne látky:

  • Corfu - maximálna šírka je 2450 mm, hrúbka látky je 0,33 mm
  • Cyprus - maximálna šírka je 2750 mm, hrúbka látky je 0,55 mm


Maximálna garantovaná plocha je uvedená pri každej duorolety - pre trúbku Ø 28 mm je plocha 3,6 m2 a pre trúbku Ø 42 mm je plocha 5,5 m2.