zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Priznaná vonkajšia žalúzia

Najlacnejší variant priznanej vonkajšej žalúzie

Priznaná vonkajšia žalúzia je najlacnejší variant pre dodatočnú montáž vonkajších žalúzií - v prípade hotovej fasády domu, kde nie je možnosť usadiť bal žalúzie nad okno.

Neviete, ktorý typ lamely vybrať, alebo chcete poradiť?

Radi Vám poradíme, zavolajte alebo napíšte nám

Pavel Hrdlicka

Volajte na telefón

Píšte na e-mail

Naše referencie

65
50
56
99
57
72
43
56
64

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Ako vybrať tieniacu techniku? 2. diel

Či sa rozhodneme pre interiérovú alebo exteriérovú tieniacu techniku, to sa odvíja od našich potrieb a požiadaviek, ktoré na tienenie kladieme. Interiérová tieniaca technika je elegantným a predovšetkým funkčným doplnkom interiéru.

Nový variant prevedenia žalúzie Cetta – Flexi systém

Vonkajšie žalúzie Cetta patria medzi obľúbený typ vonkajšieho tienenia. Ich lamely v tvare písmena „C“ sú ponúkané v niekoľkých variantoch. Na našom e-shope k žalúziám Cetta 80 a Cetta 65 pribudol nový variant a to Cetta 60 Flexi.

Ako vybrať tieniacu techniku? 1. diel

Mnoho z nás pocíti s prvými jarnými lúčami slnka potrebu zaobstarať si tienenie. Nie vždy však býva výber dostatočne premyslený a my sme potom z fungovania tieniacej techniky skôr v rozpakoch. Poďme si povedať, ako postupovať, aby sme nespokojnosti predišli.

Purenitové boxy - najideálnejší variant pre podomietkové prevedenie vonkajších žalúzií

Najideálnejšou možnosťou pre podomietkové prevedenie vonkajších žalúzií je montáž do podomietkových purenitových boxov. Vďaka použitému materiálu purenitu a PIR izolácie sú vhodným riešením aj pre pasívne domy.

Priznaná vonkajšia žalúzia má horný profil žalúzie vrátane celého paketu lamiel umiestnený v krycom boxe, ktorý je v priznanom prevedení. Najlacnejší variant predokenných žalúzií, ktorý je vhodný pre dodatočnú montáž (v prípade hotovej fasády domu), kde nie je možnosť usadiť bal žalúzie nad okno. Ovládanie žalúzií je možné ako manuálne, tak i motoricky.