zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Priznaná vonkajšia žalúzia

Najlacnejší variant priznanej vonkajšej žalúzie

Priznaná vonkajšia žalúzia je najlacnejší variant pre dodatočnú montáž vonkajších žalúzií - v prípade hotovej fasády domu, kde nie je možnosť usadiť bal žalúzie nad okno.

Naše referencie

63
48
55
78
57
56
43
36
57

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Získajte komfortné prostredie v podkroví vďaka tieneniu strešných okien

Jar je v plnom rozpuku, príroda sa prebudila k novému životu a pomaly sa blíži k letu.  Nastal najvyšší čas, kedy začať riešiť ochranu podkrovia pred prehriatím a prudkým slniečkom.

Samonosné žalúzie – novinky vo vonkajších žalúziách

Vďaka svojim prednostiam sú vonkajšie žalúzie stále viac žiadané nielen pre novostavby, ale i pre staršie domy. Novinkou na našom e-shope je nový typ samonosných žalúzií.

 

Aký druh tienenia je najvhodnejší do detskej izby?

Pri zariaďovaní detskej izby sa sústredíme najmä na farbu stien a nábytku a často zabúdame na kvalitné tienenie. A to je chyba, pretože možnosť regulácie svetla je pre denné aktivity i kvalitný spánok dieťaťa nevyhnutná. Na výber máme z niekoľkých druhov záclon, roliet alebo žalúzií. Ako vybrať tie správne?

Bioklimatická pergola - novinka pre vašu záhradu

Trávite veľa času na záhrade alebo na terase? Sedávate radi so svojou rodinou alebo s priateľmi vonku, ale nebaví vás, keď vám plány kazí počasie? Potom je pre vás bioklimatická pergola ideálnym riešením. Aké sú jej prednosti?

Priznaná vonkajšia žalúzia má horný profil žalúzie vrátane celého paketu lamiel umiestnený v krycom boxe, ktorý je v priznanom prevedení. Najlacnejší variant predokenných žalúzií, ktorý je vhodný pre dodatočnú montáž (v prípade hotovej fasády domu), kde nie je možnosť usadiť bal žalúzie nad okno. Ovládanie žalúzií je možné ako manuálne, tak i motoricky.