zavrit
môžete začať písať
výsledky hľadania tu

Vonkajšie žalúzie

Zostavte si u nás vonkajšie žalúzie na mieru. Perfektné zatienenie pre fajnšmekrov, ktorí zároveň chcú najlepšiu ochranu pred teplom a slnkom. Možnosť manuálneho, motorového alebo diaľkového ovládania je samozrejmosťou. Stačí si vybrať tie správne.

Naše referencie

63
48
55
78
57
56
43
36
57

+6 000

spokojných zákazníkov

+13 000

odoslaných produktov

Samonosné žalúzie – novinky vo vonkajších žalúziách

Vďaka svojim prednostiam sú vonkajšie žalúzie stále viac žiadané nielen pre novostavby, ale i pre staršie domy. Novinkou na našom e-shope je nový typ samonosných žalúzií.

 

Aký druh tienenia je najvhodnejší do detskej izby?

Pri zariaďovaní detskej izby sa sústredíme najmä na farbu stien a nábytku a často zabúdame na kvalitné tienenie. A to je chyba, pretože možnosť regulácie svetla je pre denné aktivity i kvalitný spánok dieťaťa nevyhnutná. Na výber máme z niekoľkých druhov záclon, roliet alebo žalúzií. Ako vybrať tie správne?

Bioklimatická pergola - novinka pre vašu záhradu

Trávite veľa času na záhrade alebo na terase? Sedávate radi so svojou rodinou alebo s priateľmi vonku, ale nebaví vás, keď vám plány kazí počasie? Potom je pre vás bioklimatická pergola ideálnym riešením. Aké sú jej prednosti?

Horizontálne žalúzie na retiazku - klasika, ktorá nikdy neomrzí

Klasické vnútorné žalúzie sú najpredávanejším tovarom v našom e-shope. Trend horizontálnych žalúzií sa stále drží na vrchole a nie je sa čomu čudovať.

Vonkajšie žalúzie chránia interiér

Rozdelenie produktov podľa ceny

Vonkajšia žalúzia CETTA Flexi rozmer 500 x 600 mm, kľuka 109,64 € s DPH
Priznaná vonkajšia žalúzia CETTA rozmer 500 x 600 mm, kľuka 121,44 € s DPH
Priznaná vonkajšia žalúzia ZETTA rozmer 600 x 600 mm, motor 317,14 € s DPH
Priznaná vonkajšia žalúzia SETTA rozmer 600 x 600 mm, motor 320,25 € s DPH

Vonkajšie žalúzie patria k široko používaným tieniacim exteriérovým prvkom. A nielen to, exteriérové žalúzie sú obľúbeným riešením nielen pre rodinné domy, ale aj priemyselné a administratívne budovy, výrobné haly a polyfunkčné domy, kde pôsobia aj ako výrazný dizajnový prvok. Zachytávajú priame slnečné žiarenie a chráni tak pred jeho škodlivými účinkami.

Vonkajšie žalúzie dokážu zachytiť nárazy vetra, obmedzujú hluk a svojím tienením veľmi účinne dokážu ovplyvniť tepelnú klímu v interiéri. Technické prevedenie vonkajšej žalúzie dovoľuje plynule regulovať intenzitu slnečného žiarenia v interiéri. Pričom svetlo je rovnomerne rozložené na celej ploche okna.